Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nedēļa idejām un ierosmēm. Lietišķie horoskopi 20.– 26. novembrim 16

Foto – AFP/LETA

Auns | Ne pārāk grūta nedēļa. Ja vien Auns neuzņemsies jaunus pienākumus, no darba brīvo laiku būs iespējams izmantot, lai kaut nedaudz atpūstos un izklaidētos. Tomēr šonedēļ pieņemtie lēmumi ietekmēs dzīvi vēl ilgi, tāpēc tos nevajadzētu pieņemt emociju iespaidā. Naudas lietās veiksies.

Vērsis | Jaunas iespējas, perspektīvas, izdevības, un tās pareizi izmantot palīdzēs pagātnes pieredze. Saspringtāks būs nedēļas sākums, bet tās nogali un svētku dienas vislabāk izmantot meditācijai un pārdomām.

Dvīņi | Pārdomu laiks. Šonedēļ gūtās atziņas un pieņemtie lēmumi ļaus izprast savas patiesās vēlmes un tikt skaidrībā par to, kas šobrīd dzīvē ir vissvarīgākais. Pēc tam atliks tikai noteikt rīcības plānu un darboties saskaņā ar to.

Vēzis | Nedēļa labvēlīga visu veidu jaunām idejām un ierosmēm, un šobrīd pasāktais var ietekmēt dzīvi labvēlīgi vēl ilgi, tāpēc slinkot šobrīd nevajadzētu. Planētas labvēlīgas arī attiecību uzlabošanai ar mīļajiem un, ja vajadzīgs, arī jaunu attiecību sākšanai.

Lauva | Laiks tikt vaļā no pagātnes mantojuma un ļaut dzīvē ienākt jaunajam. Ieguvējas būs tās šīs zīmes pārstāves, kuras nekavēsies vakardienā, bet vērsīs savu skatu uz nākotni. Lai to panāktu, varbūt nāksies lauzt kādu stereotipu.

Jaunava | Nedaudz haotiska nedēļa. Daudz dažādu sīku darbu un darbiņu un arī jaunu iespēju. Lai neapjuktu, svarīgi jau nedēļas sākumā izvēlēties svarīgākās prioritātes un izveidot rīcības plānu. Pēc tam atliks pie tā tikai turēties…

Svari | Planētas mudina uz ātru un izlēmīgu rīcību. Iespējams, tas arī ir pareizi, tomēr būtu labi, ja vispirms viņi tomēr apdomātu visus par un pret un izstrādātu rīcības plānu. Tas nebūs grūti – intelektuālās spējas šobrīd labākas nekā citkārt.

Skorpions | Profesionālajā darbībā laiks un iespējas pārdomām, jaunu darbības virzienu noteikšanai. Rast jaunus sadarbības partnerus palīdzēs harisma un optimistisks skats uz dzīvi. No darba brīvo laiku vislabāk pavadīt kopā ar saviem mīļajiem.

Strēlnieks | Veiksmīgs laiks. Daudz jaunu iespēju, un arī pratīsit tās izmantot. Daudzās lietās varēs paļauties uz draugu un kolēģu, sevišķi pretējā dzimuma pārstāvju padomu un palīdzību. No darba brīvajā laikā ieteicams nebūt vienam.

Mežāzis | Ideāls vismaz šobrīd nav sasniedzams. Tas izraisa virkni emociju, kam labāk uz āru neļaut izpausties. Ja visam izdosies pieiet ar vēsu prātu, nedēļas beigās tiks sasniegts ilgi meklētais kompromiss un līdz ar to arī harmonija.

Ūdensvīrs | Nedēļas pirmā puse paies grūtā un cītīgā darbā, taču tas nesīs augļus. Iespējams, izdosies pabeigt ko nozīmīgu un svarīgu, kas prasījis pūles jau ilgāku laiku. Nedēļas nogalē labāk nebūt vienam un par darba lietām pārāk neuztraukties.

Zivis | Jauni iespaidi, pazīšanās, lietišķie kontakti. Nedēļas sākums labvēlīgs sadarbības partneru meklējumiem un nākotnes plānošanai, tās vidus – cītīgam un pamatīgam darbam saskaņā ar plānu. Nedēļas nogali labāk veltīt atpūtai.

LA.lv