Horoskopi un mistika
Horoskopi

Daudz jaunu ideju! Radošie horoskopi 27.11.2017. – 3.12.2017. 16

Foto – Shutterstock

Auns | Daudz jaunu ideju, kas pareizi un laikā realizētas, var izrādīties visai auglīgas. Galvenais – nepārsteigties un, aizraujoties ar ko jaunu, nepamest novārtā kārtējos darbus. Jāizvairās no kašķīguma un pēkšņām dusmu lēkmēm.

Vērsis | Nedēļa bez sevišķiem notikumiem. Planētas noskaņo baudīt dzīvi, un, iespējams, to arī vajag darīt, taču ne tik ļoti, lai aizmirstu par kārtējiem darbiem un pienākumiem. Dažas lietas var izrādīties citādākas, nekā izskatās.

Dvīņi | Var gadīties, ka strādāt nāksies vairāk nekā parasti – darbu daudz un gandrīz visi nav atliekami. Iespējams, ka prātīgi darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri ne tikai strādās paši, bet pacentīsies organizēt arī citu darbu. Dažas lietas un situācijas prasīs rūpīgāku analīzi.

Vēzis | Profesionālajā darbībā cītīgs darbs nesīs augļus. Galvenais – nesteigties, visu kārtīgi apdomāt un tad arī izdarīt. Labāk būt nedaudz vecmodīgam un konservatīvam, nevis iekrist uz jauniem un nepārdomātiem risinājumiem. Personīgajā dzīvē pakļaušanās impulsiem var novest neceļos.

Lauva | Jācīnās par ideju un, kaut arī tā nav vispāratzīta, pamazām izdosies pārliecināt apkārtējos par tās derīgumu un pareizību. Tas izdosies labāk, ja izvairīsies no strīdiem un ievēros pieņemtās uzvedības normas.

Jaunava | Mieru neliek kāda jauna ideja. Planētas sekmē enerģisku rīcību, un, ja vien viņa nebūs pārāk bailīga, arī izdosies to iemiesot dzīvē. Mājās un ģimenē valdīs saticība, miers un kārtība. Nešķiest naudu!

Svari | Profesionālajā darbībā planētas labvēlīgas cītīgam un produktīvam darbam, un šo laiku vajadzētu izmantot. Brīvajā laikā, cik nu tā šonedēļ vispār būs, ieteicama uzturēšanās sabiedrībā, kultūras pasākumu apmeklēšana. Nestrīdēties ar saviem mīļajiem!

Skorpions | Planētas veicina apceri, gremdēšanos pārdomās, rada tieksmi uz noslēpumiem un mistiku. Labvēlīgs laiks, lai piedalītos svinīgos pasākumos, godināšanās, dažādās ceremonijās. Neaizmirst par kārtējiem darbiem!

Strēlnieks | Piemērots laiks, lai īstenotu jaunas idejas, sevišķi tādas, kur jauns pielietojums atrasts kam vecam un sen jau zināmam. Svarīgi ievērot esošos noteikumus un ierobežojumus. Brīvajā laikā ieteicams vienkārši baudīt dzīvi – bez pārmērībām.

Mežāzis | Cītīgi strādā un viņam viss izdodas. Vienīgi var traucēt pēkšņi emociju uzvirmojumi, kad gribas visu pamest un sākt dzīvi no jauna. Doma varbūt arī nav slikta, taču pašreiz labāk turpināt iesākto. Brīvo laiku vajadzētu pavadīt ar tiem, kas Mežāzi saprot.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs | Arī strādā vaiga sviedros, taču darītu labi, ja savā darbā ieviestu kādu jauninājumu. Jāizvairās no nevajadzīgiem strīdiem, un arī spītīgam nevajadzētu būt pāri par mēru. Ar jaunām idejām labāk uzmanīgi!

Zivis | Visu nedēļu Adventes gaidas un nedaudz apcerīgs noskaņojums. Tas nemaz nav slikti, tomēr jāņem vērā, ka ir darbi, kas jāpadara… Ja ar tiem tikts galā, planētas labvēlīgas kāda augstvērtīga kultūras pasākuma apmeklējumam.

LA.lv