×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Rozālija, Roze
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
26. novembris, 2017
Drukāt

Daudz jaunu ideju! Radošie horoskopi 27.11.2017. – 3.12.2017. (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Auns | Daudz jaunu ideju, kas pareizi un laikā realizētas, var izrādīties visai auglīgas. Galvenais – nepārsteigties un, aizraujoties ar ko jaunu, nepamest novārtā kārtējos darbus. Jāizvairās no kašķīguma un pēkšņām dusmu lēkmēm.

Vērsis | Nedēļa bez sevišķiem notikumiem. Planētas noskaņo baudīt dzīvi, un, iespējams, to arī vajag darīt, taču ne tik ļoti, lai aizmirstu par kārtējiem darbiem un pienākumiem. Dažas lietas var izrādīties citādākas, nekā izskatās.

Dvīņi | Var gadīties, ka strādāt nāksies vairāk nekā parasti – darbu daudz un gandrīz visi nav atliekami. Iespējams, ka prātīgi darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri ne tikai strādās paši, bet pacentīsies organizēt arī citu darbu. Dažas lietas un situācijas prasīs rūpīgāku analīzi.

Vēzis | Profesionālajā darbībā cītīgs darbs nesīs augļus. Galvenais – nesteigties, visu kārtīgi apdomāt un tad arī izdarīt. Labāk būt nedaudz vecmodīgam un konservatīvam, nevis iekrist uz jauniem un nepārdomātiem risinājumiem. Personīgajā dzīvē pakļaušanās impulsiem var novest neceļos.

Lauva | Jācīnās par ideju un, kaut arī tā nav vispāratzīta, pamazām izdosies pārliecināt apkārtējos par tās derīgumu un pareizību. Tas izdosies labāk, ja izvairīsies no strīdiem un ievēros pieņemtās uzvedības normas.

Jaunava | Mieru neliek kāda jauna ideja. Planētas sekmē enerģisku rīcību, un, ja vien viņa nebūs pārāk bailīga, arī izdosies to iemiesot dzīvē. Mājās un ģimenē valdīs saticība, miers un kārtība. Nešķiest naudu!

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ja neaicina varbūt nedrīkst iet.

  2. Ja neaicina varbūt nedrīkst iet.

Draugiem Facebook Twitter Google+