Horoskopi un mistika
Horoskopi

Visas iespējas panākt savu! Veiksmes horoskopi 11.12.17. – 17.12.17. 16

Foto – Shutterstock

Auns | Daudz jaunu ideju, no kurām katra šķiet svarīga un nozīmīga, tomēr to realizācija prasīs visai pamatīgu piepūli. Gudrāk darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri neķersies pie visa uzreiz, bet pacentīsies darīt ko vienu – vissvarīgāko.

Vērsis | Viņam ir visas iespējas panākt savu, ne tik daudz balstoties uz likuma burtu, kā uz tā garu un savu spēju iepatikties apkārtējiem. Vienīgā nelaime, ka viņš pats tā īsti nezina, ko grib, un tāpēc sasniegtais var nest zināmu vilšanos.

Dvīņi | Daudz jaunu ideju un nodomu, un planētas būs labvēlīgas to īstenošanai. Galvenais – nepūlēties tikai pašam, bet pacensties gūt pēc iespējas vairāk piekritēju un likt tos pie darba. Palīdzēs spēja būt diplomātam. Iespējams, atdzims kāda sena mīlestība…

Vēzis | Ir vēlēšanās darīt labu, taču pietrūkst padoma, kā to vislabāk izdarīt. Arī pateicību laikam būs grūti sagaidīt… Gudrāk rīkosies tie Vēzīši, kuri nepārsteigsies un nedāvās savus resursus tiem, kuri to nemaz nav pelnījuši.

Lauva | Atzinību iegūt nebūs viegli – viņas darītais, kaut arī tieši tas, kas vajadzīgs, netiks īpaši atzīts. Ieguvējas būs tās Lauvas, kuras pacentīsies skaidrot savu pozīciju un tādējādi mainīs situāciju. Ieteicams būt pēc iespējas diplomātiskākai.

Jaunava | Veiksmīga nedēļa. Visur viņa, pateicoties savam šarmam un spējai iepatikties, ir gaidīta, mīlēta un cienīta, viņas teiktais tiek uzklausīts un ņemts vērā. Piemērots laiks visu veidu prezentācijām, sevis izrādīšanai un atzinības gūšanai.

Svari | Profesionālajā darbībā slēgt līgumus, dibināt partnerības vai vienkārši iekļauties kolektīvā palīdzēs labas manieres, izvairīšanās no strīdiem nieku dēļ, prasme atrast īstos vārdus arī tad, ja sakāms kas nepatīkams. Mīlestībā svarīgi saprast savas īstās vēlmes.

Skorpions | Šonedēļ būs tieksme pēc ideāla. Tas nebūtu slikti, taču tādēļ nevajadzētu būt gatavam iznīcināt visu un visus, kas tam pat nedaudz neatbilst. Ja šo vēlmi neizdosies pārvarēt, konflikti un nepatikšanas gandrīz vai garantētas.

Strēlnieks | Nemierīga nedēļa. Ideju un arī iespēju daudz, arī pienākumu nav mazums, tā ka visu paspēt ir gandrīz vai neiespējami. Tomēr, ja netiks slinkots un tiks sastādīts pareizais rīcības plāns, ar paveikto viņš varēs būt apmierināts.

Mežāzis | Nedēļas atslēgas vārds ir – apdomība. Veiksme nepametīs, ja viss iepriekš tiks labi apdomāts, sastādīts rīcības plāns un pēc tam tas arī īstenots. Tiesa, pēdējais varētu arī prasīt lielāku piepūli nekā parasti, taču rezultāts būs tā vērts.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs | Darba lietās, iespējams, nedaudz garlaicīga nedēļa, ko neiztraucēs nekādi īpaši notikumi. To nāksies pavadīt, cītīgi strādājot, lai tiktu galā ar darbiem un pienākumiem, taču uz atalgojumu nāksies vēl pagaidīt. Toties mīlestībā par kaisles trūkumu žēloties nevajadzēs…

Zivis | Planētas labvēlīgas pārdomām un lai iedziļinātos lietu būtībā. Nav izslēgts, ka nedēļas nogalē izdosies gūt kādu svarīgu atziņu. Viņas gan darītu labi, ja pārdomām neļautu traucēt darba pienākumu pildīšanu…

LA.lv