×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. decembris, 2017
Drukāt

Visas iespējas panākt savu! Veiksmes horoskopi 11.12.17. – 17.12.17.

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Auns | Daudz jaunu ideju, no kurām katra šķiet svarīga un nozīmīga, tomēr to realizācija prasīs visai pamatīgu piepūli. Gudrāk darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri neķersies pie visa uzreiz, bet pacentīsies darīt ko vienu – vissvarīgāko.

Vērsis | Viņam ir visas iespējas panākt savu, ne tik daudz balstoties uz likuma burtu, kā uz tā garu un savu spēju iepatikties apkārtējiem. Vienīgā nelaime, ka viņš pats tā īsti nezina, ko grib, un tāpēc sasniegtais var nest zināmu vilšanos.

Dvīņi | Daudz jaunu ideju un nodomu, un planētas būs labvēlīgas to īstenošanai. Galvenais – nepūlēties tikai pašam, bet pacensties gūt pēc iespējas vairāk piekritēju un likt tos pie darba. Palīdzēs spēja būt diplomātam. Iespējams, atdzims kāda sena mīlestība…

Vēzis | Ir vēlēšanās darīt labu, taču pietrūkst padoma, kā to vislabāk izdarīt. Arī pateicību laikam būs grūti sagaidīt… Gudrāk rīkosies tie Vēzīši, kuri nepārsteigsies un nedāvās savus resursus tiem, kuri to nemaz nav pelnījuši.

Lauva | Atzinību iegūt nebūs viegli – viņas darītais, kaut arī tieši tas, kas vajadzīgs, netiks īpaši atzīts. Ieguvējas būs tās Lauvas, kuras pacentīsies skaidrot savu pozīciju un tādējādi mainīs situāciju. Ieteicams būt pēc iespējas diplomātiskākai.

Jaunava | Veiksmīga nedēļa. Visur viņa, pateicoties savam šarmam un spējai iepatikties, ir gaidīta, mīlēta un cienīta, viņas teiktais tiek uzklausīts un ņemts vērā. Piemērots laiks visu veidu prezentācijām, sevis izrādīšanai un atzinības gūšanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+