×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.6°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
18. decembris, 2017
Drukāt

Atskaties uz padarīto! Veiksmes horoskopi 18.12.17. – 24.12.17.

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Auns | Nemierīgs laiks. Tieši šobrīd gribas sākt ko principiāli jaunu, tam ir visas iespējas, un tās noteikti ir jāizmanto. Vienīgā nelaime – iespēju var izrādīties pārāk daudz un, ķeroties pie visa uzreiz, iespējams nepagūt neko un arī pārpūlēties.

Vērsis | Daudz darba un dažādu tikšanos un nāksies krietni papūlēties, lai tiktu ar visu galā. Arī uz draugu un kolēģu palīdzību paļauties nevarēs – viņi būs aizņemti paši savos darbos. Viss tomēr beigsies labi un, vēl būs arī iespēja kaut nedaudz pasportot.

Dvīņi | Piemērots laiks atskatīties uz šogad padarīto un prezentēt to arī citiem – spīdekļu izvietojums sekmēs visu, kas veicina gūt atzinību un nostiprināt autoritāti. Iespējams, jutīsities nedaudz vientuļš, taču tas būs pārejoši.

Vēzis | Strīdīgās situācijās nepieciešams saglabāt mieru un problēmas gan darbā, gan mājās jārisina, nepaceļot balsi. Planētas gan noskaņo uz strīdiem, taču tie nekādā ziņā nenāks par labu – sevišķi attiecībās ar saviem mīļajiem.

Lauva | Iespējams, šonedēļ pasāktais sadursies ar pretestību, taču veiktais izskaidrošanas darbs drīz pārvērtīs to atbalstā. Tas, protams, prasīs zināmas pūles, un, iespējams, jutīsities nedaudz noguris, taču situāciju labos atpūta.

Jaunava | Pasākto var traucēt birokrātiski šķēršļi, un būs jāpapūlas, lai tos novērstu. Var arī gadīties, ka darba lietās būs jāpieņem kāds lēmums. Vientuļajām Jaunavām, iespējams, izdosies beidzot rast mīlestību, jau aizņemtajām – jāsargās no kārdinājumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+