Horoskopi un mistika
Horoskopi

Galvenais – nesatraukties par niekiem! Horoskopi nedēļai no 25. līdz 31.decembrim 16

Foto – Ieva Lūka/LETA

Auns | Viņš vēl cenšas padarīt pēdējos vecajā gadā nepadarītos darbus. Apkārtējie gan vairāk svētku noskaņās un šo viņa darbošanos ne visai atbalsta, pat nedaudz nosoda. Darbos, kuru iznākums atkarīgs tikai no paša pūliņiem, rezultāti tomēr būs.


Vērsis |
Vērsītis jau iekļāvies svētku noskaņās un par darba lietām interesējas maz. Planētas sekmē atrašanos ģimenes, draugu un tuvu cilvēku lokā. Būs labāk, ja Jaungads tiks sagaidīts ne pārāk trokšņainā sabiedrībā. Darba dienās par darbu pilnīgi aizmirst tomēr nevajadzētu.

Dvīņi | Arī viņi noskaņojušies uz svinēšanu, tāpēc gada pēdējās darba dienās koncentrēties nav pārāk viegli. Laiks vairāk piemērots nākotnes plānošanai, savu sasniegumu un arī nākotnes plānu prezentēšanai, nevis praktiskam darbam.

Vēzis | Laiku labāk pavadīt patīkamā sabiedrībā – darba dienās ar kolēģiem, citā laikā ar tiem, kas sirdij tuvi. Planētas veicina nesteidzību, patīkamas sarunas, svinības nelielās un ne pārāk skaļās kompānijās. Labāk būt kaut nedaudz konservatīvam.

Lauva | Viņam tā vien gribas gada pēdējās dienās paveikt ko lielu, taču apkārtējiem tas šobrīd ne visai interesē un būtu labāk, ja to atliktu uz nākamo gadu. Laiks toties piemērots jau esošo sasniegumu un nākotnes plānu prezentēšanai.


Jaunava |
Kā jau svētkos Jaunava nedaudz izklaidīga, tāpēc darbus, kas prasa koncentrēšanos un iedziļināšanos, labāk atlikt. Piemērots laiks patīkamām sarunām, nākotnes plānu (tikai ne pārāk detalizētu!) veidošanai un savu sasniegumu izrādīšanai.

Svari | Planētas labvēlīgas jau iesākto darbu pabeigšanai un pēdējā slīpējuma piešķiršanai. No darba brīvais laiks piemērots dažādu kultūras pasākumu (tikai ne skaļu un trokšņainu!) apmeklēšanai, nelielām svinībām, nesteidzīgām sarunām.

Skorpions | Enerģiski jāķeras pie tiem nedaudzajiem darbiem, kas vēl palikuši vecajā gadā, un vismaz daļu izdosies arī pabeigt. Apkārtējie gan par to nav pārāk lielā sajūsmā – viņi labprātāk redzētu Skorpionu savā pulkā svinam svētkus.


Strēlnieks |
Noskaņojums filozofisks. Planētu izvietojums piemērots sarunām domubiedru lokā, svarīgu eksistenciālu un būtisku jautājumu apspriešanai. Tiesa, planētas sekmē arī zināmu izklaidību un pārlieku sapņainību, tāpēc darbā koncentrēties nebūs viegli.

Mežāzis | Nemierīga nedēļa. Daudz dažādu notikumu – nozīmīgu un ne tik ļoti. Tikšana ar visu galā prasīs daudz spēka, taču domājams, ka tā pietiks un nedēļas beigās viņš varēs būs apmierināts ar paveikto pat visā gadā. Galvenais – nesatraukties par niekiem.

Ūdensvīrs | Mierīgs laiks, bez sevišķiem notikumiem, piemērots svētku svinēšanai. To gan nevajadzētu darīt pārāk vētraini, citādi tas var beigties arī ne tik labi, kā varbūt gribētos. Labāk būt nedaudz vecmodīgam nekā skriet pakaļ modei.

Zivis | Spēja ielūkoties nākotnē lielāka nekā citkārt, un varbūt šis ir īstais laiks apdomāt nākamajā gadā darāmo. Svētku dienās labāk nebūt vienam un arī svētku pasākumu apmeklēšana nāks par labu. Diskusijās par reliģiju labāk neielaisties.

LA.lv