×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
5. janvāris, 2018
Drukāt

Mīlas lietās lēnām pār tiltu! Romantiskie horoskopi 8.01.18. – 14.01.18.

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Šis Auniem ir spēka un enerģijas pilns laiks. Darba lietās atliek ķerties pie lietas, rīkoties enerģiski, un panākumi neizpaliks. Personīgajā dzīvē enerģijas pārpilnība gan var novest neceļos – šonedēļ sāktie mīlas sakari vēlāk var radīt nepatikšanas.

Vērsis
Aizņemtajiem Vēršiem planētu izvietojums piemērots jau esošo mīlas attiecību spodrināšanai. Vientuļajiem Vēršiem tas savukārt labvēlīgs attiecību dibināšanai, tomēr to vajadzētu darīt ar apdomu. Darba lietās varēs paļauties uz pretējā dzimuma atbalstu.

Dvīņi
Piemērots laiks sakārtot gan darbus, gan, kas ir vēl svarīgāk, domas, izstrādāt nākotnes plānus. Spīdekļu novietojums sekmē arī visu veidu lietišķos kontaktus, līgumu izstrādi un precizēšanu, partneru meklējumus un atrašanu.

Vēzis
Profesionālajā darbībā periods labvēlīgs visam, kas saistīts ar līgumu un savienību slēgšanu un dibināšanu, arī kolektīvi veicamajiem darbiem. Personīgajā dzīvē piemērots laiks esošo attiecību spodrināšanai. No jauna veidotās var izpelnīties nosodījumu.

Lauva
Vēlmes un jūtas var izrādīties zināmā pretrunā ar to, ko apkārtējie uzskata par labu un pareizu. Tomēr, ja vien Lauva pati būs pietiekami drosmīga, tās būs piepildāmas. Attiecības ar tuvākajiem kolēģiem un arī mīļoto jaukas un sirsnīgas.

Jaunava
Laiks jaunām idejām, taču ar to realizāciju, visticamāk, nāksies ne tikai pagaidīt, bet arī smagi strādāt, lai radītu tai piemērotus apstākļus. Kārtējie darbi veiksies. Svarīgi domāt ne tikai par sevi, bet arī citiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+