Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ņem lāpstu un sāc rakt! Veiksmes horoskopi 29.01.18. – 04.02.18.0

Foto-Shutterstock

Auns

Daudz jaunu ideju un nodomu, arī laiks labvēlīgs to realizēšanai. Ne visu obligāti nepieciešams darīt pašam – planētas sekmē organizēt ne tikai paša, bet arī citu darbu. Laiks piemērots arī aizgādņu meklējumiem, sarunām ar priekšniecību u. tml.

!–nextpage–>

Vērsis

Ne visai viegla nedēļa – viņš jūtas gluži vientuļš un visu pamests. Sliktākais – planētas vilina nokratīt šo sajūtu, metoties uzdzīvē un baudas virpulī. Gudrāk gan darīs tie, kuri pacentīsies pārdzīvot šo laiku, nododoties darbam vai kādam vaļaspriekam.

!–nextpage–>

Dvīņi

Dvīņi atrodas notikumu epicentrā – daudz jaunu iespaidu, nodomu, pazīšanos. Arī viņi paši ir pilni spēka un enerģiski realizē pavērušās iespējas. Palīgus piesaistīt arī izdodas, tādēļ par dzīvi žēloties nenākas.

!–nextpage–>

Vēzis

Profesionālajā darbībā daudz jaunu ideju un labvēlīgi apstākļi to realizācijai. Nav izslēgts, ka parādīsies kāda jauna izdevība, ko ieteicams nepalaist garām. Gan darbā, gan personiskajā dzīvē nevajadzētu krist pārspīlējumos un paļauties tikai uz emocijām.

!–nextpage–>

Lauva

Lauva pilns entuziasma un gatavs pievienoties katrai jaunajai idejā un izmantot katru liktens dāvāto izdevību. Viņš gan darītu labāk, ja, pirms sāk rīkoties, nedaudz izvērtētu savas rīcības sekas un izvēlētos pareizās prioritātes.

!–nextpage–>

Jaunava

Nemierīgs laiks, piemērots lieliem nodomiem un jaunām idejām. Arī enerģijas pietiks, tādēļ par padarīto žēloties nenāksies. Arī brīvajā laikā viņa nebūs viena un par garlaicību sūdzēties nenāksies. Neaizmirst par saviem mīļajiem!

!–nextpage–>

Svari

Spīdekļu izvietojums sekmē nedaudz depresīvu noskaņojumu – katrs neuzmanīgāk pateikts vārds vai skatiens var tikt iztulkots kā zīme kaut kam ne pārāk labam. Galvenais – nemeklēt izeju, metoties apšaubāmu baudu virpulī!

!–nextpage–>

Skorpions

Diemžēl šonedēļ emocijas var ņemt pārsvaru pār saprātu. Iespējams gan krist depresijā kāda pilnīgi nejauši izteikta vārdā dēļ, gan pēkšņa impulsa skubinātam, dāvāt savu draudzību un mīlestību kādam, kurš to nemaz nav pelnījis.

!–nextpage–>

Strēlnieks

Ja vien viņš nekritīs kārdinājumā pārlieku baudīt dzīvi un neaizmirsīs par darbu, tieši šonedēļ var parādīties daudz izdevību likt lietā visu savu enerģiju un paveikt ko patiešām nozīmīgu. Šonedēļ darītais vai nedarītais ietekmēs dzīvi vēl ilgi.

!–nextpage–>

Mežāzis

Profesionālajā darbībā viņš cītīgi turpina iesākto, cenšoties to paveikt pēc iespējas labāk, un tas viņam arī izdodas. Pabeigt lietas šobrīd laikam tomēr neizdosies – tas būs turpmāko nedēļu uzdevums. Brīvajā laikā labāk atpūsties un par darbu nedomāt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iespējams, tieši šobrīd viņu apciemos kāda jauna un, iespējams, visai perspektīva ideja. Realizēt to šobrīd gan nebūs viegli, un var gadīties, ka prātīgāk darīs tie Ūdensvīri, kuri pagaidām tikai pacentīsies to izplānot visos sīkumos.

Zivis

Mierīgs laiks, bez sevišķiem notikumiem, ko vislabāk veltīt filozofiskām pārdomām, protams, neaizmirstot arī kārtējos darbus. Šobrīd radušās idejas gan labāk realizēt nedaudz vēlāk. Un nevajadzētu būt pārāk iedomīgam.

LA.lv