Horoskopi un mistika
Horoskopi

Visiem plāniem zaļā gaisma! Veiksmes horoskopi 5.02.2018. – 11.02.2018.0

Foto – EPA/LETA

Auns

Šonedēļ ir mīlēts un cienīts gandrīz vai jebkurā sabiedrībā. Īstais laiks gūt jaunus draugus un paziņas un kontaktēties ar jau esošajiem. Viņa plāniem ir zaļā gaisma. Visu gan var sabojāt paša neiecietība un nerēķināšanās ar citiem.

Vērsis

Bauda cieņu un mīlestību visur, kur vien atrodas. Planētas gan vairāk noskaņo uz dzīves baudīšanu nekā nopietnu darbošanos. Būtu labi, ja viņš saņemtos un tiktu galā ar neatliekamajiem darbiem un nesastrādātu ko tādu, kas vēlāk jānožēlo.

Dvīņi

Daudz jaunu un oriģinālu ideju, kas, iespējams, pat apsteidz savu laiku, tomēr, ja vien rīkosies pietiekami enerģiski, izdosies aizraut arī citus un nedēļas beigās ar padarīto viņš varēs būt apmierināts.

Vēzis

Darbā pie visa ķeras tik enerģiski, ka pārējie varētu arī netikt līdzi. Galvenais šajā situācijā ir nebūt pārāk neiecietīgam – katrs jau dara tikai tik, cik viņš var. Mājās un ģimenē jāizvairās no naudas problēmām un jāprot arī pateikt nē.

Lauva

Šonedēļ no apkārtējiem ieredzēts visai labi. Darba lietām tas gan ne visai palīdz – prāts vairāk nesas uz izklaidēm un patīkamu laika pavadīšanu. Par kārtējiem darbiem tomēr aizmirst nevajadzētu un pārlieku augstprātīgam arī nevajadzētu būt.

Jaunava

Daudz jaunu nodomu un ideju, taču apkārtējiem tās ne pārāk interesē. Prātīgāk būtu vai nu atlikt to īstenošanu uz piemērotāku laiku, vai arī darboties vienatnē – neviens jau arī pārāk netraucēs…

Svari

Grib dzīvot ar pilnu krūti. Profesionālajā darbībā daudz jaunu nodomu un ideju, un apkārtējie tās atbalsta. Galvenais – nepārsteigties un nepalaist garām kādu sīkumu. Brīvajā laikā kāda izklaide nenāks par ļaunu, bet naudu tomēr vajadzētu pietaupīt.

Skorpions

Grib palīdzēt ne tikai sev, bet arī citiem, un viņam tas izdodas gluži labi. Galvenais – nepārspīlēt un pēc iespējas neizdāvāt citiem to, kas vēlāk ļoti būs vajadzīgs pašam. Viņš būs mīlēts un cienīts arī bez tā.

Strēlnieks

Pilns spēka un enerģijas un dara to, kas viņam jādara. Iespējams, ne viss izdodas tūlīt un uz vietas, taču, ja būs kaut nedaudz pacietības, savu mērķi viņš sasniegs. Un vajadzētu arī atstāt laiku, lai pabūtu vienatnē ar savām domām.

Mežāzis

Samērā mierīga nedēļa, ko vislabāk veltīt pārdomām, – tajās gūtās atziņas var izrādīties vadugunis pat kādam veselam dzīves posmam. Piemērots laiks arī jaunu kontaktu un attiecību dibināšanai un veco stiprināšanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudz jaunu iespaidu, piedzīvojumu, pazīšanos, un intuīcija ļaus noprast, kuras no šīm attiecībām būs vērts turpināt. Planētas labvēlīgas savu ideju propagandai, piekritēju un atbalstītāju vairošanai, taču savu plānu īstenošanu labāk vēl atlikt.

Zivis

Nedēļa bez sevišķiem notikumiem. Planētas noskaņo uz zināmu sapņainību un nekā nedarīšanu, tādēļ šo nedēļu Zivis varētu beigt labi atpūtušās un apmierinātas ar sevi. Neatliekamos darbus gan nevajadzētu atstāt novārtā!

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Analizē kļūdas un tu sapratīsi, kāpēc dabūji ar grābekli pa pieri! Horoskopi 16. augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Sirds vietā akmens: 3 horoskopa zīmes, kas gandrīz nekad neizrāda savas emocijas 2
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Sapņo un tavi sapņi piepildīsies! Horoskopi 15.augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GL
Gunta Lūse
Latvijā
“Latvieši ir malači. Daļa gan aizbrauc, bet daudzi paliek un strādā.” Stāsts par Inesi Bērziņu Latgalē
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Siguldā autoceļš draud ieslīdēt Gaujā 1
7 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Jaunākā sinoptiķu prognoze 7 dienām: kas gaidāms nedēļas sākumā un beigās
12 stundas
Barbara Ālīte
Latvijā
Latvijas tuvumā manīta Krievijas armijas zemūdene, velkonis un korvete 1
7 stundas
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Samoilovs un Šmēdiņš izcili, Maskavā atkal skan Latvijas himna
9 stundas