Horoskopi un mistika
Horoskopi

Romantikas nevar būt par daudz! Mīlestības horoskopi 22.01.18. – 28.01.18. 16

Foto – Shutterstock

Auns

Daudz jaunu nodomu un ideju, taču daļa var izrādīties gaisa pilis. Viņš darītu labi, ja visas tās kārtīgi izvētītu un atlasītu reālākās un perspektīvākās. Pēc tam jau atliks tikai piepūst vaigus un ķerties pie to realizācijas.

Vērsis

Mēness ietekmē garastāvoklis šobrīd visai mainīgs un būs grūti izšķirties par kādu konkrētu rīcību. Viņš darītu prātīgi, ja vismaz cītīgi turpinātu iesākto un pacenstos paveikt dažus darbus, kam līdz šim pietrūcis laika.

Dvīņi

Piemērots laiks “darbam ar galvu”, jaunu ideju radīšanai un likumsakarību izprašanai. Gūtās atziņas tūlīt likt lietā steigties vēl nevajadzētu – tām vēl jānobriest un jāiegūst konkrētākas aprises. Planētas labvēlīgas rakstu darbiem. Nebūt augstprātīgam.

Vēzis

Šonedēļ labāk būt pēc iespējas konservatīvam, pat nedaudz vecmodīgam, turēties pie jau zināmiem un pārbaudītiem risinājumiem. Jāsargās tikt apmānītam. Mīlas lietām būs raksturīga sevišķa kaisle, un saprāta robežās tai labāk ļauties.

Lauva

Ne pārāk viegla nedēļa. Vēlēšanās un nodomi ne pārāk labi saskanēs ar sabiedrības noskaņojumu, tomēr viņš darīs pareizi, ja ticēs sev un darīs tā, kā uzskatīs par pareizu. Ja tas izdosies, perioda beigās viņš būs ar sevi apmierināts.

Jaunava

Planētas sekmē alkas pēc zināšanām, gūt jaunus iespaidus un pat piedzīvot ko jaunu un neparastu. No pēdējā gan labāk atturēties, citādi iespējams iekulties arī kādās nepatikšanās. Piemērots laiks parūpēties par saviem tuviniekiem.

Svari

Viņi nedaudz izgājuši no līdzsvara. Tieksme sekot savām vēlmēm, pat iegribām visai spēcīga, un tas var novest pie viena otra neapdomīga lēmuma, kas var atsaukties ne tikai uz jūtu dzīvi, bet arī finansiālo stāvokli. Savaldību, savaldību un vēlreiz savaldību!

Skorpions

Pilns idejām un nodomiem. Arī enerģijas ir daudz, viņš tūlīt ķeras pie to realizēšanas. Skorpions gan darītu labi, ja pārāk nesteigtos un iepriekš visu kārtīgi izplānotu. Visās lietās jāievēro mērenība, sevišķi tieksmē baudīt dzīvi.

Strēlnieks

Spīdekļu izvietojums labvēlīgs pārdomām un nākotnes plānošanai, sevišķi nedēļas pirmajā pusē – pēc tam jau būs pienācis laiks arī nodomātā realizācijai. Labāk klāsies tiem Strēlniekiem, kuri ne pārāk ļausies emocijām.

Mežāzis

Viņš visu dara prātīgi un nesteidzoties, taču paspēj visu un nedēļas beigās var būt apmierināts ar padarīto. Nedēļa gan pilnībā veltīta darbam, tāpēc visu veidu izklaidēm laiku veltīt tik, cik gribētos, neiznāks. Labāk būt nedaudz konservatīvam.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Veiksmīgs laiks profesionālajai darbībai. Sastādītie plāni būs reāli un apstākļi labvēlīgi to īstenošanai. Var parādīties arī kāda jauna izdevība un atliks tikai to izmantot. Personīgajā dzīvē viņš diemžēl pats īsti nezinās, ko grib.

Zivis

Saasinātā intuīcija palīdzēs atrast īsto risinājumu visdažādākajās dzīves situācijās un arī ieraudzīt kādu iespēju kaut nedaudz nopelnīt. Planētas noskaņo arī filozofiski, šonedēļ gūtās atziņas kalpos kā ceļa rādītāji vēl ilgi.

LA.lv