×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
19. jūlijs, 2013
Drukāt

Horoskopi 22.07.2013. – 28.07.2013.


Auns | Uz apkārtējiem notikumiem vēlams reaģēt mazāk emocionāli – tas ļautu gan izvairīties no nevajadzīgiem konfliktiem, gan ar vēsu prātu atrast pareizāko rīcības plānu. Var cerēt uz pretējā dzimuma personu labvēlību un palīdzību. Arī mīlas piedzīvojumiem planētas labvēlīgas.


 

Vērsis | Labāk rīkosies tie, kas šajā laikā būs gana piesardzīgi. Darbā iejūgtajiem piemērots brīdis ķerties pie kā jauna, liela un pamatīga, atvaļinājuma baudītājiem – sagādāt kādu patīkamu pārsteigumu saviem mīļajiem.

 

Dvīņi | Īstais laiks kārtot lietas ar priekšniecību – palīdzēs intuīcija, spēja nojaust citu rīcības motīvus un prasme pārliecinoši izklāstīt savu viedokli. Visiem Dvīņiem, kas bauda atvaļinājumu, planētas labvēlīgas, lai uzlabotu attiecības mīļajiem un tuvajiem.

 

Vēzis | Šonedēļ izdevīgāk peldēt pa straumei. No pārsteidzīgiem spriedumiem un rīcības vajadzētu izvairīties – lietas, kas pirmajā brīdī šķiet ne visai patīkamas, rūpīgāk ieskatoties, var izrādīties pat izdevīgas. Planētas labvēlīgas arī nopietnai un dziļai mīlestībai.

 

Lauva | Laiks jaunām idejām, nodomiem, plāniem, taču vajadzēs krietni pastrādāt. Attiecībām ar apkārtējiem nāktu par labu, ja nebūsiet augstprātīgi. Planētas labvēlīgas, lai ieraudzītu mīļotās personas ne tikai priekšrocības, bet arī trūkumus, taču īstai mīlestībai tas nekaitēs.

 

Jaunava | Gudri darīs tie, kas šo laiku veltīs mierīgai atpūtai, veselības uzlabošanai un domu sakārtošanai. Darbā iejūgtajām piemērots laiks dažādu plānu sastādīšanai. Piemērots laiks arī kārtot darīšanas – oficiālas un ne tik oficiālas. Ja to izrādīsies pārāk daudz, palīgā nāks elektroniskie saziņas līdzekļi.

 

Svari | Kārdinājumam lielāks spēks nekā citkārt, tādēļ jāizvairās sastrādāt muļķības, ko vēlāk nāktos nožēlot. Ilglaicīgu līgumu slēgšanai laiks ne pārāk labvēlīgs. Nedēļas beigās planētas rosina nemotivētu agresivitāti, kam nevajadzētu dot vaļu.

 

Skorpions | Piemērots laiks atbalsta meklējumiem saviem nodomiem, reputācijas uzlabošanai un nostiprināšanai, Skorpioniem atpūtniekiem nedēļas sākumā vairāk vēlams atrasties tuvāk dzīves vietai, bet nedēļas otra puse piemērota tuvākiem un tālākiem ceļojumiem.

 

Strēlnieks | Strēlnieks savā nepacietībā grib visu tūlīt, tomēr viņš darītu labāk, ja katrai lietai sagaidītu īsto brīdi. Planētas vairāk noskaņo uz vēlmi atpūsties un baudīt dzīvi, nevis nopietnu darbu, tomēr dzīves baudīšana vairāk vēlama tiem, kas atvaļinājumā.

 

Mežāzis | Darba tikpat daudz vai pat vairāk nekā parasti, tādēļ gudri darīs tie, kas centīsies neļaut sevi izmantot. Iespējamas emocionāla rakstura domstarpības ar mīļotajiem. Atvaļinājuma laiku Mežāžiem galvenokārt vajadzētu veltīt veselības uzlabošanai.

 

Ūdensvīrs | Ieteicams sākt ko jaunu un nozīmīgu – šonedēļ pasāktais nesīs bagātīgus augļus nākotnē. Iespējams, kāds piedāvājums liks uzņemties jaunus pienākumus, taču piekrist vajadzētu tikai tad, ja tas atbilst paša prioritātēm. Nedēļas nogali ieteicams veltīt kādam hobijam.

 

Zivis | Veiksmīga nedēļa – daudzas vēlēšanās un plāni var piepildīties gandrīz vai paši no sevis. Intuīcija un spēja izprast citu rīcības motīvus ir stiprāka nekā parasti, un tas palīdzēs atrast izeju pat visai grūtās situācijās. Nopietnus un tālejošus lēmumus šobrīd pieņemt tomēr nevajadzētu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+