Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 22. augustam. Nepalaid garām svarīgus notikumus! 0

Foto – Fotolia

Auns

Lieki tēriņi var izprovocēt konfliktus. Pacenties apdomāti attiekties pret izklaidēm un pirkumiem bērniem. Neaizmirsti sarūpēt dāvanu savai otrajai pusītei.

Vērsis

Vēršiem šodien visas dienas garumā būs nepieciešama kolosāla izturība un mierpilna attieksme, jo ienaidnieki mēģinās nodarīt nopietnu kaitējumu tavai emocionālajai veselībai.

Dvīņi

Dvīņi šodien nonāks nelabvēļu ietekmē. Centies neuzņemt no viņiem negatīvo enerģiju, turies no šiem cilvēkiem tālāk. Ja šodien izcelsies konflikts, pārvērt to jokā, jo tieši smiekli pagarina dzīvi. Atceries to vienmēr.

Vēzis

Neaizdod šodien nevienam naudu. Ne mazu, ne lielu summu. Pastāv varbūtība, ka tev to neatdos. Lai nesabojātu attiecības, izdomā skaistu atrunu, bet naudu nedod.

Lauva

Atsakies šodien no alkohola. Nelieto ne tikai degvīnu, bet arī vīnu un alu. Pat ar draugiem vai mājās. Tas palīdzēs
ar skaidru skatu skatīties uz lietām un nepalaist garām svarīgus notikumus.

Jaunava

Neļauj nevienam traucēt īstenot tavus plānus. Nedramatizē, tev tikai liekas, ka viss ir slikti. Esi labvēlīgs pret saviem draugiem, velti vairāk laika savai otrajai pusītei.

Svari

Pārpratumi, kas var notikt šodien, nesabojās tev garastāvokli. Diena kopumā solās būt veiksmīga un palīdzēs tev atrisināt daudz dažādu problēmu gan darbā, gan personiskajā dzīvē. Vairākus Svarus šodien gaida patīkama iepazīšanās un nelieli finanšu ienākumi.

Skorpions

Šī diena sola atnest Skorpioniem grūtības un rūpes. Pacenties mierīgi reaģēt uz baumām un tenkām, kuras izplata tavi nelabvēļi. Šodien tu vari saņemt ziņu no veca drauga, kam būs vajadzīga tava palīdzība. Pacenties viņam to neatteikt. Šī ir labvēlīga diena, lai nodarbotos ar sportu vai jebkādu fizisku darbu.

Strēlnieks

Šodien tev labāk atlikt visas lietas un vienkārši atpūsties. Iespējams, šodien virspusē izpeldēs problēmas, par kurām tu centies aizmirst. Pacenties nebēdāties, vienkārši mēģini reāli izvērtēt notiekošo. Tad tu varēsi ne tikai veikt pārmaiņas, bet arī uzlabot savu labklājību. Mājās var izcelties skandāli, bet mēģini saglabāt savaldību un nepaaugstināt balsi.

Mežāzis

Smaids šodien tikpat kā nenozudīs no tavas sejas. Darbā var traucēt pārmērīga emocionalitāte. Esi uzmanīgāks pret apkārtējo jūtām – šī diena solās būs aizvainojumiem pilna.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Labvēlīga diena aktīvai darbībai. Šodien centies sadalīt savus spēkus un iespējas un tad droši vari iet uz izvirzīto mērķi. Tev šodien piedāvās iesaistīties zināma veida avantūrā, bet piekrīti tikai tad, kad esi visu kārtīgi apdomājis. Pievērs īpašu uzmanību bērnu audzināšanai, viņu hobijiem un attiecībām ar vienaudžiem.

Zivis

Zvaigznes šodien atbalstīs visus tavus plānus un pat palīdzēs atrisināt problēmas personiskajā dzīvē. Šodien var sākt jaunus projektus, tie sola atnest prāvus ienākumus. Iespējams, vairākiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem vajadzēs doties ilgstošā komandējumā. Dzīves potenciāls šodien būs augstā līmenī.

LA.lv