Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 22.decembrim. Vari gaidīt atzinību un prēmiju! 0

Foto – Fotolia

Auns
Esi atvērts dažāda veida aliansēm – kopīgas darbības ir viegli koordinējamas un tām vienkārši jābūt veiksmīgām. Tomēr neļauj savam lietišķajam partnerim aizmirst par tavām personiskajām interesēm, jo viņš var aizrauties ar savām vajadzībām.

Vērsis
Šī diena solās būt labvēlīga finanšu darbības jomā. Priekšniecība novērtēs tavu veikumu un piešķirs prēmiju.

Dvīņi
Šodien tu sajutīsi veselības pasliktināšanos. Noteikti aizej pie ārsta. Atceries – visu, ko var izdarīt šodien, neatliec uz rītdienu.

Vēzis
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem būs labvēlīga diena. Taču pret komerciālām operācijām šodien vajag attiekties ar piesardzību. Randiņš vai nejauka partnera rīcība var atnest zināmu vilšanos.

Lauva
Ļoti labvēlīga diena, lai atjaunotu ne tikai garderobi, bet arī ārieni. Šodien tu varēsi sākt aktīvu darbību, lai īstenotu senu sapni. Veiksmīga diena radošai darbībai, kā arī attiecību uzlabošanai ar tuviem radiniekiem. Attiecības šodien būs piepildītas ar romantiku.

Turpinājums – nākamajā lapā!

Jaunava
Ļoti nelabvēlīga diena, lai sāktu jaunus darbus vai risinātu jebkādas sadzīves problēmas. Pacenties šodien izvairīties no vietām, kur pulcējas daudz cilvēku. Tava piesardzība un veselais saprāts palīdzēs tikt galā ar dienas negatīvajām tendencēm, bet tuva cilvēka sabiedrība ļaus novērst domas no nepatikšanām.

Svari
Parūpējies šodien par savu veselību. Centies nepārslogot organismu ar smagu barību un lielu daudzumu tonizējošo dzērienu. Personiskajā dzīvē tevi gaida ne mazums panākumu.

Skorpions
Skorpionus šodien gaida panākumi uzņēmējdarbībā un finanšu jomā. Vairāki šīs zodiaka zīmes pārstāvji var saņemt finansiālu piedāvājumu. Tas būs riskants, taču sola atnest prāvu peļņu. Vairākus Skorpionus šodien gaida patīkams notikums – labi zināms cilvēks var iegūt mīļotā statusu.

Strēlnieks
Šodien tev neveiksies ar telefona zvaniem. Tavs tālrunis darbosies labi, vienkārši neizdosies parunāt ar vajadzīgajiem cilvēkiem – viņi neatbildēs uz taviem zvaniem vai arī telefona līnija būs aizņemta.

Mežāzis
Attiecībās ar lietišķajiem partneriem un priekšniecību esi ārkārtīgi savaldīgs. Ieklausies pieredzējušu cilvēku padomos. Tava karjera turpmāk būs atkarīga tieši no viņiem.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Ūdensvīriem viss iet gludi gan darbā, gan personisko attiecību jomā. Šodien nav gaidāmi nekādi svarīgi dzīves notikumi. Iespējamas nelielas domstarpības ar tuvu cilvēku.

Zivis
Šodien Zivīm visu laiku mainīsies noskaņojums un vēlmes. Vienā brīdī tu gribēsi kaut kur aizbraukt, bet pēc tam pārdomāsi. Prieku nomainīs skumjas, bet pozitīvo – negatīvais.

LA.lv