Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 22.februārim. Parūpējies par savām vajadzībām!0

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

22. februārī dzimušas Zivis ir īsti ģimenes cilvēki, kuri vislabāk jūt savu tuvo un mīļo cilvēku noskaņojumu un vajadzības. Nākamā gada laikā pēc tavas dzimšanas dienas zvaigznes iesaka vairāk uzmanības pievērst arī savām vēlmēm!

Auns

Šodien labākais veids, kā atrisināt kādu problēmu, ārēji var izskatīties arī visai melodramatiski. Tāpēc, ja iespējams, neizmanto to: šo rīcību tev citi pārāk ilgi atgādinās!

Vērsis

Katram bērnam vajadzīga atzinība, viņam laiku pa laikam jāpasaka, cik lielisks viņš ir. Tas attiecas arī uz bērnu, kas dzīvo tevī.

Dvīņi

Šodien tu nepakļausies dabas likumiem, jo tie sekos tavam diktātam. Lūdzu, izmanto šo situāciju, lai paveiktu kaut ko labu!

Vēzis

Tavs partneris šodien visiem spēkiem centīsies tev izdabāt, un tas nevar neiepriecināt. Tevi gaida dāvana vai aizraujoši jaunumi! Tu ar optimismu skaties rītdienā.

Lauva

Nemaz necenties – šodien par taviem jokiem neviens nesmiesies. Tomēr tas vēl nav iemesls, lai sabēdātos, jo rīt un parīt viss būs citādāk – visi par tevi būs sajūsmā līdz pat nedēļas beigām.

Jaunava

Necenties skriet pirms zirga, zirgam tas var nepatikt. Šodien vari atrast stabilu atbalsta punktu, centies to nepalaist garām.

Svari

Pagaidi, nesteidzies dot zvērestus. Iespējams, jau rīt ļoti gribēsies ņemt savus vārdus atpakaļ. Ja tomēr tā nenotiks, varēsi iesaistīties jaunā sadarbības projektā.

Skorpions

Ļauj ietekmēt savu viedokli, iespējams, šoreiz citu padomi izrādīsies lietderīgi. Spītība šodien tāpat nebūs produktīva – tad kāpēc mocīties pašam un kaitināt citus?

Strēlnieks

Šī diena, šķiet, būs gara un samērā grūta. Var tikai novēlēt, lai tā ātrāk paietu. Varbūt iespējams jau laicīgi ieplānot kādu atpūtas pasākumu?

Mežāzis

Saistītie raksti

Ja tev rodas tāda vēlēšanās, noteikti ļaujies impulsam izdarīt kaut ko sabiedriski derīgu. Šobrīd tev vislabāk padosies tieši šis darbības virziens.

Ūdensvīrs

Šodien vēlamais tik viegli sasniedzams, ka tu vari pat justies viegli vīlies – bez cīņas iegūtais kļūst tavās acīs mazāk vērtīgs. Bet mazāk vajadzīgs jau tas nekļūst…

Zivis

Nākotni veido cilvēku sapņi. Arī tavējie. Tāpēc nežēlo laiku to pārskatīšanai, lai pēcteči varētu ar tevi lepoties!

LA.lv