Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 22.janvārim. Izmēģini neierastu pieeju! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Vissvarīgākais turpmākā gada laikā ir censties izvairīties no negatīvām domām, jo, tiklīdz tu sāksi, būs grūti apstāties. Turpini sev ieskaidrot, ka esi radīts panākumiem. Turpini sev ieskaidrot, ka nav nekā tāda, ko nespētu paveikt. Notici tam, jo tā ir patiesība.

Auns

Neierobežo sevi ar izmēģinātiem un uzticamiem piegājiena veidiem. Ja tu esi atvērts jaunām iespējām, tad šis ir ideāls laiks, lai rastu jaunas idejas, kā atstāt labu iespaidu uz cilvēkiem, kuri atrodas pie vadības grožiem. Tu varētu pat atstāt labu iespaidu pats uz sevi.

Vērsis

Tev ir jābūt patiesam pret saviem uzskatiem, pat ja tas varētu radīt konfliktu ar cilvēkiem, kuri priekšroku dod mieram. Tev ir tiesības uz viedokli, un citiem nav tiesību tev apgalvot, ka tu nevari domāt pats par sevi.

Dvīņi

Tu esi ignorējis noteiktus brīdinājuma signālus un izlicies, ka nekas nevar aiziet greizi. Planētas brīdina: ja ignorēsi tās vēl tālāk, tas varētu ietekmēt tavu peļņu. Savācies, pirms nav par vēlu.

Vēzis

Ja tev šodien nav noskaņojuma piespiest un noslogot sevi sevi fiziski, garīgi vai emocionāli, tad nedari to. Patiesībā tev tiek dota izvēle starp to vai darīt vairāk, vai darīt mazāk un tev vajadzētu izvēlēties pēdējo variantu bez vilcināšanās. Tu jau savu daļu esi izdarījis.

Lauva

Tev šodien varētu būt grūti domāt ārpus konkrētiem rāmjiem, un tu varētu noraidīt ļoti labas idejas, tāpēc ka tev nav pašpārliecinātības, lai tās īstenotu. Centies nebūt ļaunākais ienaidnieks pats sev, neatturi sevi no spožas nākotnes.

Jaunava

Esi uzmanīgs, kam šodien atļaujies ticēt, jo patiesie fakti nav tik acīmredzami, cik tu vēlētos. Līdz ar Merkūra, prāta planētas, atpakaļejošo pārvietošanos, tu nedrīksti noticēt visam uzreiz, pat pats savām idejām ne.

Svari

Nav jēgas tēmēt uz ideāliem, ja tos nekad nesasniegsi. Viss, ko vari darīt, ir censties būt tik izcils, cik vien vari tajā, ko dari un būt laimīgs ar to. Uzstādi sev jaunus mērķus un pārliecinies, ka tos iespējams sasniegt.

Skorpions

Tava pašreizējā situācija, iespējams, tevi garlaiko, bet turpmākās pāris dienas tevi noteikti uzmundrinās. Kad Merkūrs, prāta planēta, pirmdien atkal nostāsies tev labvēlīgā pozīcijā, dzīve kļūs daudz jautrāka nekā pēdējā laikā.

Strēlnieks

Tu pašlaik varbūt esi mazliet pesimistisks par naudas jautājumiem, bet tas nav nekas slikts. Pēdējais, kas tev tagad ir vajadzīgs, ir uzņemties kaut kāda veida risku, jo maz ticams, ka tas atmaksāsies. Turi savu galvu zemu un naudu kabatā.

Mežāzis

Tikmēr, kamēr vien tu izbaudi to, ko dari, nav svarīgi, ko visi citi par to domā. Tev pēdējā laikā ir bijusi tendence ne pārāk ņemt vērā citu cilvēku viedokļus, bet šodien un nedēļas nogalē tu ieslīgsi pilnīgi pretējā galējībā. Atrodi zelta vidusceļu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Uzmanības centrā šodien būs idejas un to praktiskais pielietojums, bet neaizraujies tik ļoti ar savām domām, ka palaid garām visu, kas notiek pasaulē tev apkārt. Turi savas acis un ausis atvērtas – un prātu arī.

Zivis

Tava dzīve jau drīz mainīsies uz labu, bet tev nevajadzētu gaidīt, kamēr lietas notiks pašas no sevis – tev vajadzētu likt tām notikt. Šodienas un rītdienas atgadījumi palīdzēs tev redzēt lietas daudz pozitīvākā gaismā. Viss ir atkarīgs no tevis paša.

LA.lv