Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 22.maijam. Nenolauz kaklu sīkumos!0

Dienas noskaņa

Tie, kas nepaspēja atpūsties nedēļas nogalē, atcerieties, ka nekad nav par vēlu atpūsties vai sākt plānot atvaļinājumu.

Auns

Nepatīkami brīži gaidāmi kā darba, tā mīlas frontē, taču galu gala no tā var rasties arī labas iespējas pārmaiņām nākotnē. Pievērsiet uzmanību savam emocionālajam stāvoklim, jo stress dara savu.

Vērsis

Nedēļas nogale pazibēja jums garām nemanot, tāpēc īstai atpūtai laiks būs jāatrod darba nedēļas sākumā. Bet, pat esot atpūtas noskaņojumā, attiecībās ar cilvēkiem un iepērkoties jāsaglabā veselais saprāts.

Dvīņi

Pacietība vienmēr atmaksājas, un šajā reizē tas attiecas uz romantiskām jūtām. Mīlas iedvesmots, tomēr pasaudzējiet sevi un neuzņemieties pārāk daudz darba pienākumu.

Vēzis

Jums pietrūkst maiguma, taču padomājiet kārtīgi, vai tiešām cilvēks, no kura jūs to sagaidāt, spēs jums to sniegt. Grūtības darbā tieši palīdzēs jums vairāk izdarīt un gūt gandarījumu.

Lauva

Izvairieties no pārspīlējumiem. Turpiniet stabili iemīto taku uz jūsu izvēlēto mērķi. Pats būsiet patīkami pārsteigts, kad uzzināsiet, ko par jums domā kolēģi.

Jaunava

Finanšu problēmas jums apkārt metīs līkumu, taču tas var radīt mānīgu un iemidzinošu iespaidu, ka arī visas citas jūsu dzīves nedienas tik viegli atrisināsies.

Svari

Plānojot atvaļinājumu, neaizmirstiet par sīkumiem, jo, kā saka, tieši sīkumos velns kaklu nolauzīs.

Skorpions

Pārdomu pilna un apcerīga noskaņa jūs pasargās no nopietnām kļūdām. Ir vērts arī pievērst īpašu uzmanību savai veselībai.

Strēlnieks

Vispirms sakārtojiet savu dzīvi un tikai pēc tam steidziet palīgā citiem. Atcerieties, ka tikai un vienīgi pats esat atbildīgs par savu izaugsmi un nākotnes izredzēm.

Mežāzis

Steiga nekad neved pie laba gala, kur nu vēl privātajā dzīvē! Ar sasteigtību nenobiedējiet to, ar kuru vēlaties izbaudīt mīlestību lēni un pamatīgi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Visas situācijas dzīvē var atrisināt, jautājums tikai ir par nepieciešamo pūļu daudzumu. Gara pastaiga pirms miega aizdzīs visas drūmās sajūtas.

Zivis

Pie mērķa aizvedīs cītīgs darbs. Zināšanu un pieredzes nekad nevar būt par daudz, tāpēc vienmēr ir vērts tam veltīt laiku, un to jums neviens nevarēs atņemt.

LA.lv