Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 22.martam. Rūpīgi izvēlies savas cīņas! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Vissvarīgākais turpmākajos 12 mēnešos ir rūpīgi izvēlēties, kurās cīņās piedalīties un kurās nē. Protams, ne jau tāpēc, ka tu meklē konfrontācijas, bet dažreiz no tām nav iespējams izvairīties. Katru reizi tev ir jāuzdod sev jautājums – ko es no tā iegūšu?

Auns

Tu vēlies ieguldīt noderīgu darbu apkārt notiekošajā, bet vienīgais veids, kā tu to vari izdarīt ir apvienojot spēkus ar citiem cilvēkiem. Tu vari būt vientuļnieks, ja vēlies, bet tu paveiksi vairāk, ja nebūsi tik savrupējs.

Vērsis

Ir pienācis laiks pabeigt tos uzdevumus, kurus uzsāki jau sen. Saules atrašanās tavā zīmē nozīmē, ka turpmākajās pāris dienās tavs enerģijas līmenis atradīsies virsotnē, tāpēc ķeries klāt savam pienākumu sarakstam, lai vari beigt uztraukties par tiem.

Dvīņi

Darbs būs dominējošs vairāk uz nedēļas noslēgumu, tāpēc izmanto savu pašreizējo brīvību, lai darītu to, ko tu vēlies. Kā Dvīnim tev patīk doties pasaulē un satikt jaunus cilvēkus – tad ko tu vēl gaidi?

Vēzis

Noslēdzies viens no gada pārbaudījumu pilnākajiem posmiem, un tev ir izdevies izdzīvot! Tu vari būt noskaņojumā, lai svinētu, bet nepārspīlē. Planētas brīdina, ka tev šodien vajadzētu izvairīties no nepatikšanām.

Lauva

Šodien visiem saki to, ko viņi vēlas dzirdēt, pat ja tu pats tam netici un pat ja netici, ka viņi tam tic. Tu neesi noskaņojumā, lai strīdētos, tāpēc saki pareizos vārdus un izbaudi mierpilnas 24 stundas.

Jaunava

Tev šodien ir jāapšauba viss, ko dzirdi, jo planētas brīdina: dažas lietas tiks teiktas, lai drīzāk tevi maldinātu nevis informētu. Tev nav vajadzīgi citu viedokļi – tu pats redzi, kas notiek.

Svari

Šodien izdari pats savu spriedumus par dažādām vērtībām. Tas, ko saka citi, var būt interesanti, bet svarīgi ir tas, lai tu sekotu pats saviem instinktiem nevis pūlim. Kā likums, kad vairākums apgalvo vienu, visticamāk, pretējais virziens ir pareizais.

Skorpions

Ļoti iespējams, tu šodien pateiksi vai izdarīsi kaut ko muļķīgu, bet tas nav nekas traks. Patiesībā tu, ļoti iespējams, patīkami pārsteigsi cilvēkus, kuri iepriekš par tevi domāja kā par mazliet perfektu un ar paškontroli pārņemtu. Izskatās, ka arī tu tomēr esi cilvēks!

Strēlnieks

Tu šodien attapsies, ka atrodies tieši īstajā vietā un laikā, lai darītu kaut ko lietderīgu – kaut ko tādu, kas būs lietderīgs ne tikai tev, bet arī citiem. Izmanto šo situāciju pilnībā – ne vienmēr tas būs tik viegli.

Mežāzis

Šodien un turpmākās nedēļas laikā domā ar vērienu. Saules atrašanās tev sabiedrotajā zemes elementa zīmē – Vērsī – padara šo par laiku gadā, kad viss ir iespējams, vismaz tev, tāpēc neierobežo sevi ar sīkām ambīcijām. Tiecies pēc zelta nevis bronzas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Draugi var zināt, ka tev ir nepieciešama palīdzība, bet viņi nepacels pat pirkstiņu, ja vien tu viņiem to nepalūgsi. Tevi tas var mazliet kaitināt, bet, visticamāk, ka tā ir tevis paša vaina. Iepriekš tu viņiem esi ne pārāk pieklājīgi atteicis, kad viņi mēģināja iesaistīties tavās darīšanās.

Zivis

Tu šodien tiksi konfrontēts ar ļoti grūtu izaicinājumu, un tu bez problēmām tiksi ar to galā. Tas var pārsteigt tos cilvēkus, kuri ir redzējuši tikai tavas dabas maigāko pusi, bet iekšienē tev ir dzelžains raksturs, kuru izmanto tikai pēc nepieciešamības.

LA.lv