Horoskopi un mistika
Horoskopi

Spīdekļi noskaņo uz pārdomām. Karjeras horoskops 19. – 25.februārim0

Auns

Mierīgs un nesteidzīgs laiks, ko vislabāk būtu izmantot pārdomām un jaunu ideju ģenerēšanai. Laiks piemērots, lai ieviestu pārmaiņas līdzšinējā dzīvesveidā, strādātu ar informāciju, dibinātu jaunas pazīšanās. Nedrīkst aizmirst turpināt jau agrāk iesākto!

Vērsis

Profesionālajā darbībā piemērots laiks gūt panākumus, izvirzīties un gūt priekšniecības ievērību. Galvenais – neslinkot, izrādīt iniciatīvu un nepalaist garām savas izdevības. Personiskajā dzīvē traucēs pārlieka emocionalitāte.

Dvīņi

Jauni plāni un idejas, nodomi un iespaidi. Piemērots brīdis jaunu zināšanu apguvei, tuvākiem un tālākiem klātienes vai neklātienes ceļojumiem. Planētas labvēlīgas arī saņemtās informācijas apdomāšanai un nākotnes plānošanai.

Vēzis

Jau nedēļas sākumā vēlams izvēlēties prioritātes un pie tām arī turēties visā turpmākajā laikā. Periods raksturīgs ar visai lielu nenoteiktību, tādēļ svarīgu lēmumu pieņemšanu labāk atlikt. Ja tas tomēr jādara, svarīgi iedziļināties detaļās.

Lauva

Šonedēļ svarīgi neiet pret vispārpieņemtajām gan rakstītajām, gan nerakstītajām uzvedības normām. Var gadīties, ka tas nebūs viegli – jūtas un emocijas var nonākt pretrunā ar to, ko no Lauvas sagaida apkārtējie.

Jaunava

Daudz jaunu iespēju un nodomu, tik daudz, ka ar visu to jau grūti tikt skaidrībā. Labi darīs tās Jaunavas, kuras tomēr pacentīsies to izdarīt, izvēlēsies īstās prioritātes un tad jau mēģinās tās arī īstenot. Piemērots brīdis arī sabiedroto meklējumiem.

Svari

Labāk tikai turpināt iesākto, no svarīgu lēmumu pieņemšanas labāk atturēties. Labāk veiksies vienatnē darāmais – planētu stāvoklis neveicina spēju saprasties un panākt kompromisus. Svarīgi ņemt vērā pat šķietamus sīkumus.

Skorpions

Spīdekļi noskaņo uz pārdomām, iedziļināšanos lietu būtībā, apkārt notiekošā kopsakarību meklējumiem. Var gadīties, ka šonedēļ gūtās atziņas pat liek pieņemt kādu svarīgu lēmumu. Jāizvairās no labvēlības izrādīšanas nevietā.

Strēlnieks

Profesionālajā darbībā izdosies iekļauties apkārt notiekošajā, saņemt apkārtējo atbalstu un pat palīdzību nodomu īstenošanā. Grūtāk būs personīgajā dzīvē – vēlmes un emocijas var izrādīties pretrunā ar to, kas tiek uzskatīts par labu un pareizu.

Mežāzis

Planētu izvietojums ideāli piemērots, lai īstenotu plānoto un neatkāptos no nodomātā. Tam tomēr būs nepieciešama disciplīna, gribasspēks un spēja neizšķiest laiku un spēku nesvarīgām lietām. Svarīgi raudzīties nākotnē, nevis pagātnē.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mierīgs laiks. Galvenais – neielaisties strīdos par sīkumiem un mierīgi turpināt jau iesākto. No darba brīvajā laikā ieteicams nebūt vienam; par labu nāks arī kāda sabiedriska pasākuma apmeklējums. Planētas labvēlīgas visu veidu kontaktu dibināšanai.

Zivis

Profesionālajā darbībā laiks enerģiskai darbībai un plānotā īstenošanai. Planētas sola apkārtējo labvēlību un atbalstu. Mīlestībā un draudzībā toties problēmas sagādās pašu Zivju nespēja izprast savas patiesās vēlmes.

LA.lv