Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētas labvēlīgas mierīgām pārrunām. Karjeras horoskops. 26.februāris – 4.marts0

Auns

Viņu šonedēļ interesē viss jaunais un neparastais, viņš to arī māk likt lietā. Tomēr Auns darītu pareizi, ja, sākot ko jaunu, pārāk nesteigtos – šobrīd nepieciešams ņemt vērā visas nianses. Mīlestībā no partnera nevajadzētu prasīt to, ko viņš nespēj dot.

Vērsis

Planētas labvēlīgas visu veidu lietišķajām sarunām, diplomātiskām pārrunām neformālā gaisotnē. Veiksies arī mīlestībā, tomēr nevajadzētu no partnera gribēt neiespējamo. Piemērots laiks publiskiem un izklaides pasākumiem.

Dvīņi

Merkurs veicina spēju izprast lietu būtību un izskaidrot to citiem, savukārt Venera labvēlīga diplomātiskām pārrunām – īstais laiks rast atbalstu saviem plāniem un nodomiem. Mīlas lietās toties var gadīties tapt apmānītam.

Vēzis

Veiksmīga nedēļa, kurā savienosies gan interese par visu jauno, gan piesardzīgs konservatīvisms. Iespējams, izdosies atrast kādu “gājienu ar zirdziņu”, lai panāktu atbalstu saviem plāniem. Mīlestībā ieteicams būt skaidrībā par savām vēlmēm.

Lauva

Mierīgs laiks bez sevišķiem notikumiem, ja vien pats neizjauks šo mieru un harmoniju. To darīt gan nebūtu sevišķi ieteicams – laiks vairāk piemērots, lai mierīgi turpinātu iesākto, bet brīvajā laikā nodotos pārdomām.

Jaunava

Šobrīd viņa būs mīlēta un cienīta gandrīz vai visur, kur parādīsies. To vajadzētu izmantot, gan lai meklētu atbalstu saviem nodomiem, gan pavadītu laiku sev patīkamā sabiedrībā. Planētas arī veicinās visu, kas saistīts ar tālām zemēm.

Svari

Darbā piemērots brīdis, lai iedziļinātos lietu būtībā, izsvērtu visus par un pret, sastādītu rīcības plānu turpmākajam laikam. Spīdekļi labvēlīgi arī, lai piesaistītu palīgus un atbalstītājus. Brīvajā laikā ieteicams apmeklēt kādu sabiedrisku pasākumu.

Skorpions

Spēja atstāt ietekmi uz apkārtējiem spēcīgāka nekā parasti, to var izmantot, lai rastu atbalstītājus saviem plāniem, gūtu jaunus draugus un paziņas, pat sekmes mīlestībā. Ja tas nogurdina, zvaigznes labvēlīgas arī pārdomām…

Strēlnieks

Viņš reizēm pats īsti nezina, ko grib, ir pārlieku steidzīgs, pat agresīvs, tādēļ ne viss viņam padodas tā, kā to gribētos. Mieru, mieru un vēlreiz mieru… Varbūt palīdzēs kāda nopietna un laba grāmata.

Mežāzis

Visās lietās nepieciešama pacietība un uzmanība. Labāk veiksies jau agrāk iesākti rutīnas darbi, bet, sākot ko jaunu, jāspēj nogaidīt īsto laiku. Labāk veiksies jau vecu un zināmu metožu, nevis jauninājumu, lietošana.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nav izslēgts, ka profesionālajā darbībā izdosies sākt ko jaunu un oriģinālu. Tomēr tas jādara lēnām un nesteidzoties, iedziļinoties darāmā detaļās, tad arī apkārtējo atbalsts un atzinība būs nodrošināti. Spēja redzēt būtisko lielāka nekā parasti.

Zivis

Notikumiem un daudzām iespējām bagāta nedēļa, viņas darītu labi, ja izmantotu kaut daļu no tām. Tas gan nebūs pārāk viegli: no vienas puses, sekmes apdraud pārsteidzība, no otras – vēlme iegūt to, kas šobrīd nav iespējams.

LA.lv