Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ja nesmaida saule, uzsmaidīs mīlestība! Romantiskais horoskops 19. – 25.martam0

Foto – Pexels

Auns

Auns visur tiks mīlēts, cienīts un godāts. Varēs paļauties uz pretējā dzimuma personu atbalstu. Iespējams, izdosies tikt galā ar problēmām, kas mocījušas jau ilgāku laiku. Tomēr vietā zvaigznes sola daudz jauna, sevišķi nedēļas pirmajā pusē. Nedēļas otrajā pusē varēs atslābināties.

Vērsis

Spēja gūt atbalstu sabiedrībā, sevišķi pie pretējā dzimuma pārstāvjiem, lielāka nekā parasti. Tiesa, šo priekšrocību gudri izmantot ne vienmēr izdodas – traucē pārliekā emocionalitāte.

Dvīņi

Daudz dažādu jaunu iespēju, taču būtu labi, ja viņi to visu neizniekotu, nespējot pateikt “nē” kuram katram. Varēs paļauties uz pretējā dzimuma pārstāvju atbalstu. Viņi darītu labi, ja vispirms risinātu svarīgākās lietas, sīkumus atstājot uz vēlāku laiku.

Vēzis

Prāts vairāk nesīsies uz romantiskiem piedzīvojumiem nekā nopietnu darbu, taču būtu labi, ja vismaz kārtējie darbi tiktu apdarīti. Arī mīlas lietās labāk turēties pie tā, kas jau ir, jo šīsnedēļas piedzīvojumi nez vai pāraugs nopietnās attiecībās.

Lauva

Šonedēļ izdosies būt ar visiem mierā un saskaņā – piemērots laiks darīšanu kārtošanai neformālā gaisotnē un atbalsta nodrošināšanai saviem projektiem. Diemžēl ar to praktisko realizāciju būs grūtāk – ceļā stāsies dažādi neparedzēti šķēršļi.

Jaunava

Spīdekļu izvietojums sekmē nākotnes darbu plānošanu – šonedēļ izdosies iedziļināties gan problēmu būtībā, gan arī gūt atbalstu saviem nodomiem, balstoties uz spēju gūt simpātijas un nokārtot lietas neformālā gaisotnē.

Svari

Būs vēlme, lai viss būtu ne tikai praktiski, bet arī jauki un harmoniski. Tas ne vienmēr izdodas, un viņi iegrims pārdomās par šīs harmonijas sasniegšanu. Tas, protams, ir slavējumi, taču – ar mēru. Nevar taču visu laiku tikai domāt, kaut kad ir arī jāstrādā un jābūt rezultātam.

Skorpions

Radīsies noskaņa rīkoties enerģiski, un Skorpions arī tā darīs. Viņa enerģija aizrauj līdzi arī citus un darbi sokas. Daļa šīs zīmes pārstāvju gan ieliek visu enerģiju grāmatu studijās un pārdomās. Viņu ieguvums – jaunas atziņas, kas ietekmēs dzīvi vēl kādu laiku.

Strēlnieks

Var gadīties, ka ne viss ies tik gludi, kā nodomāts. Ar pieri skriet mūrī tādēļ gan nevajadzētu – labāk pameklēt apkārtceļu. Iespējams, saņemsiet kādu svarīgu ziņu…

Mežāzis

Panākumus gūt ļaus cītīgs un arī smags darbs. Planētas mudina uz nevajadzīgu steigu, taču labāk tai neļauties – tā tikai iespējams visu sabojāt. Svarīgākais – palikt uzticīgam sev un nenobīties pie pirmajām grūtībām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mierīgs laiks, kurā nekas īpašs tā arī nenotiek (ar vienu izņēmumu – iespējama kāda finanšu veiksme). Šis ir arī labs laiks, lai turpinātu jau agrāk iesākto un pēc iespējas to arī pabeigtu. Labvēlīgs brīdis arī lietišķām sarunām.

Zivis

Nedēļa gaidāma mierīga un nesteidzīga. Planētas noskaņo uz pārdomām, un var gadīties, ka tajās dzimst kāda visai liela un noderīga ideja, kas realizēta var mainīt situāciju tuvākā vai tālākā apkārtnē. Pašu realizāciju gan labāk atlikt uz vēlāku laiku.

LA.lv