Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tiec vaļā no pagātnes valgiem! Horoskopi 9. – 15.aprīlim0

Foto – Pixabay.com

Auns

Daudz jaunu ideju, taču tās neizdodas attīstīt – prāts diemžēl pārāk saistīts ar pagātnes valgiem. Viņš darītu labi, ja būtu kaut nedaudz drosmīgāks un spētu iedarbināt arī iztēli. Ja nu tas tomēr neizdodas, atliek vien šonedēļ turēties pie tā, kas jau ir.

Vērsis

Jūtas šonedēļ ņem pārsvaru pār prātu. Reizēm tas nav nemaz tik slikti, tomēr šonedēļ tas draud ar iespēju sastrādāt muļķības. Vajadzētu atcerēties, ka glaimi reizēm palīdz sasniegt mērķi, taču – kas par daudz, tas par skādi.

Dvīņi

Planētas labvēlīgas, lai turpinātu jau iesāktos darbus, taču jaunu lietu sākšanai var pietrūkt gan drosmes, gan uzņēmības, gan arī iztēles. Var gadīties, ka tieši šonedēļ nāksies pildīt jau agrāk uzņemtās saistības, taču Dvīņi tiks galā.

Vēzis

Priekšplānā izvirzīsies viss, kas saistīts ar māju un ģimeni, bet darbā tiks turpināts iesāktais. Tikt galā sarežģītās situācijās palīdzēs spēja nojaust notikumu tālāko attīstību. Dažu problēmu risināšanai vajadzēs enerģiju un gribasspēku.

Lauva

Cenšas ievērot visus gan rakstītos, gan nerakstītos likumus un parasti tas viņam arī izdodas, tomēr var gadīties, ka pēkšņi prātā ienākušas idejas realizācijas dēļ tos pārkāpj. Labāk gan viņš to nebūtu darījis…

Jaunava

Nedēļa viņai paiet, cītīgi turpinot tāpat kā līdz šim, visādiem sīkiem darbiem un darbiņiem, šķiet, neredz ne gala, ne malas. Viņai klātos labāk, ja pati vairāk ticētu saviem spēkiem un visu laiku negaidītu neveiksmes. Apkārtējie viņu ciena un mīl.

Svari

Attiecības ar tiem, kas sirdij tuvi, jaukas un līdzsvarotas. Planētas veicina atrašanos sabiedrībā un izklaides pasākumu apmeklēšanu. Viņi darītu labāk, ja attiecībās ar priekšniecību būtu drusciņ lietišķāki un necenstos tik ļoti pieglaimoties.

Skorpions

Īstais brīdis, lai iedziļinātos pārdomās un literatūras studijās. Zvaigžņu novietojums veicina arī piedalīšanos dažādās ceremonijās. Būtu gan labi, ja netiktu aizmirsti arī darba pienākumi…

Strēlnieks

Viņam ir visas iespējas pavērst notikumu gaitu vēlamajā virzienā un būtu labi, ja viņš būtu pietiekami modrs, lai nepalaistu savu izdevību garām, taču arī pārsteigties nevajadzētu, tāpat arī izšķiest laiku lietām, kas nav saistītas ar darbu vai ģimeni.

Mežāzis

Zvaigžņu novietojums labvēlīgs, lai enerģiski turpinātu un pabeigtu iesākto, taču neko jaunu labāk pagaidām neiesākt. Marsa ietekme skubina uz neapdomīgu rīcību situācijās, kad ne viss izdodas, kā plānots. Brīvajā laikā par labu nāks atrašanās sabiedrībā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mierīgs laiks bez sevišķiem notikumiem, ko vislabāk veltīt mierīgai un sistemātiskai jau agrāk iesākto darbu pabeigšanai līdz galam. Var gadīties, ka apciemo kāda vērtīga ideja, tomēr pašreiz tās realizācijai apstākļi nav labvēlīgi.

Zivis

Spēja ielūkoties apkārt notiekošā sakarībās un nākotnes notikumos lielāka nekā parasti. Tas dod iespēju plānot turpmāko rīcību, taču šonedēļ labāk vēl tikt galā ar vecajiem, jau agrāk iesāktajiem darbiem. Ar naudu labāk uzmanīgi…

LA.lv