Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētas noskaņo uz greznību! Horoskopi 16. – 22.aprīlim0

Foto – Pixabay.com

Auns

Planētu izvietojums piemērots, lai atklātu jaunus horizontus, ieraudzītu agrāk nepamanītas iespējas un tās arī tūlīt realizētu. Tas gan nenozīmē, ka nedarīti var palikt kārtējie darbi – to būs daudz, taču enerģijas pietiks, lai tiktu galā ar visu.

Vērsis

Viņš darītu labi, ja, mēģinot rast atbalstu saviem darbiem, vairāk rūpētos par to, lai apkārtējie izprastu viņa mērķus un nodomus, mazāk – par to, lai atstātu labu iespaidu. Personīgajā dzīvē planētas veicina dziļu un nopietnu mīlestību.

Dvīņi

Ja viņi cītīgi darīs kārtējos darbus un pacentīsies sekmīgi tikt ar tiem galā, atzinība un popularitāte būs garantēta. Diemžēl šonedēļ radušās jaunās idejas un nākotnes plāni var izrādīties vien uz smiltīm būvētas gaisa pilis.

Vēzis

Profesionālajā darbībā veiksies. Darba būs daudz, taču panākumi neizpaliks, viņš iemantos cieņu un atzinību. Tomēr šīs zīmes pārstāvji darītu labi, ja neaizrautos ar darbu tā, ka pilnīgi aizmirstu par saviem mīļajiem. Un pārstrādāšanās arī veselībai kaitē…

Lauva

Samērā mierīgs laiks, tomēr arī slinkot nevarēs. Būs darbi un darbiņi, kuri tiks darīti un arī sekmīgi padarīti, ar šo to tikt galā palīdzēs draugi un kolēģi. No darbiem brīvo laiku vislabāk veltīt jaunu zināšanu gūšanai.

Jaunava

Viņa darītu labi, ja neturētos pie tradīcijām un nebaidītos no jauninājumiem tik ļoti, ka tas jau traucētu sasniegt ko lielāku. Var traucēt arī pārliekas bailes no neizdošanās. Rakstisku vienošanos slēgšanai ne pats labākais laiks.

Svari

Planētas noskaņo vairāk uz greznību un izpriecām nekā nopietnu strādāšanu. Līdz zināmai pakāpei šai tendencei varētu arī ļauties, tomēr jāatceras, ka tik ļoti gribētā atzinība un pagodinājumi nāk tikai ar darbu. Un arī naudasmaks nav bezizmēra!

Skorpions

Pilns enerģijas un šobrīd var paveikt visai daudz. Zvaigznes vieš optimismu, tā ka atliek tikai ķerties pie lietas un panākumi neizpaliks. Tikt galā ar sarežģītām situācijām palīdzēs spēja izraust dažus kastaņus no uguns ar svešām rokām.

Strēlnieks

Arī enerģijas pilns un darbi viņam veicas. Tiesa, zvaigznes vedina uz nelielu slinkošanu, komforta baudīšanu un izpriecām. Brīvajā laikā tas nebūtu pat nekas slikts, tomēr jāatceras, ka dzīve uz kredīta nav laba.

Mežāzis

Zvaigznes liek cītīgi darīt un turpināt ikdienas darbus. Sākt ko jaunu būs iespējams tikai tad, ja tā sekmes atkarīgas tikai no paša pūliņiem. No darbiem brīvajā laikā ieteicams nodoties mācībām. Neaizmirst par tuviniekiem un saviem mīļajiem!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Joprojām laiks, kas piemērots mierīgām un nesteidzīgām pārdomām. Izniekot tukšās izklaidēs to gan nevajadzētu – šajā periodā uzkrātā enerģija un gūtās atziņas lieti noderēs vēlāk, kad domāšanai laika vairs nebūs – vajadzēs rīkoties.

Zivis

Šķēršļus šonedēļ labāk apiet vai arī atrast tajos kādu spraudziņu… Ja ne citādi, tad varēs pat mēģināt pārliecināt kādu – ja viņš atvērs kādas slepenas durtiņas, tas nāks par labu viņam pašam. Ar pieri mūrī skriet gan nevajadzētu.

LA.lv