Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 23.janvārim. Dzīve ir mainīga, mainies tai līdzi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Šogad neuzsāc neko jaunu – pabeidz kaut ko tādu, ko uzsāki jau pirms kāda laika, bet zaudēji interesi. Saskaņā ar planētu vēstījumu tavā dzimšanas dienā tas varētu ļaut tev tikt uz augšu pasaulē, tāpēc nopūt no tā putekļus un šoreiz noved līdz galam.

Auns

Nekādā gadījumā nekļūsti emocionāls naudas dēļ. Jā, protams, ir jauki, ja visa ir tik daudz, nav jāuztraucas par rēķinu maksāšanu, bet galu galā tie tik un tā ir tikai krāsaini papīra gabaliņi. Ar to vienkārši ir jārēķinās, nevis par to jādomā.

Vērsis

Tu vari domāt, ka draugs kaut ko no tevis tur pa gabalu, un varbūt tā arī ir, bet vai tas ir svarīgi? Izliecies, ka neesi ievērojis un ļauj viņam to turpināt. Ja maza uzvara padara viņu laimīgu, lai viņam tas tiek.

Dvīņi

Kāds, kurš ir pieredzējušāks par tevi, paņems tevi savā paspārnē turpmāko dienu laikā un iemācīs daudz ko vērtīgu. Brīnumainā kārtā viņi pretī neprasīs neko – viņi vienkārši vēlas, lai tev labi sokas.

Vēzis

Neuztraucies, ja šodien atpaliec no sava grafika, jo tu bez pūlēm to panāksi jau rītdien, līdz Saturns tevi pamudinās rīkoties. Patīkami, ja esi paveicis visu nepieciešamo un vēl vairāk, bet nav arī nekas traks, ja laiku pa laikam paslinkosi.

Lauva

Nav svarīgi, cik ļoti tu vēlies, lai šodien tava sirds valda pār tavu galvu, bet tu to nedrīksti pieļaut. Situācijās, kad naudas jautājumi ir uz likmes, jūtas ir jānostumj malā un jādara tas, kas ir labāk tavām ilgtermiņa interesēm.

Jaunava

Neizveido nekādus grūtus vai ātrus plānus turpmākajām 24 stundām, jo tie noteikti mainīsies. Ja partneris vai kolēģis uzsāj, lai tu maini virzienu – piekrīti viņiem. Tā būs problēma tikai tad, ja padarīsi to par problēmu.

Svari

Ja tu ierobežosi sevi tikai ar vienu veidu, kā paveikt uzdevumu, tev kļūs garlaicīgi un vai nu paveiksi to pavirši, vai arī atmetīsi ar roku pavisam. Saglabā interesi sevī, dažādojot rutīnu un uzstādot sev izaicinošus mērķus.

Skorpions

Tev tuvāko divu dienu laikā nenāksies grūti iespringt un paveikt lietas apbrīnojamā ātrumā, bet centies atcerēties, ka ne visi ir tik motivēti, kā tu. Tas ir labi, jo tas tev dod attaisnojumu strādāt patstāvīgi, tā, kā tu vēlies.

Strēlnieks

Tev var būt tūkstoš un viena problēma, ar kuru tikt galā (jā, tev patīk pārspīlēt!), bet tev joprojām ir jāatrod laiks, lai liktu mīļotajiem saprast, ka viņi tev ir viss. Atceries, ka tas nav par ”tevi”, bet par ”jums”.

Mežāzis

Neviens nesagaida, ka tu būsi ideāls, tad kāpēc tu to sagaidi pats no sevis? Ja tu esi pieļāvis kaut kāda veida kļūdu, tad pacel roku un atzīsties. Kopumā tam patiešām nav nozīmes – kļūdas ir paredzētas, lai no tām mācītos.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ja tu vēlies, lai kāds tev izdara pakalpojumu, tad tev nāksies viņiem pieglaimoties, pat ja zini, ka viņi to nav pelnījuši. Dažreiz tu vari teikt to, ko domā, bet šodien vajadzētu savas īstās domas paturēt pie sevis.

Zivis

Padari par savu turpmāko divu dienu mērķi pabeigt kaut ko tādu, ko iesāki jau pirms laba laika. Tev pat var nākties noslēgties un izvairīties no sabiedrības uz brīdi, bet tev patiešām ir nepieciešams koncentrēties un to novest līdz galam.

LA.lv