Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 23.jūlijam. Diena fiziskai un garīgai dziedināšanai 0

Foto – Fotolia

Auns

Šīs zīmes pārstāvjiem diena solās būt labvēlīga. Iespējams, šodien tev izdosies paveikt to, ko iepriekš neuzdrošinājies. Pacenties šodien nenožēlot agrākās kļūdas, bet labāk mierīgi un plānveidīgi dari savu darbu. Vairāki Auni šodien, iespējams, satiks cilvēku, ar kuru nākotnē izveidosies romāns.

Vērsis

Šodien tevi gaida interesanti un izdevīgi piedāvājumi, tikai nesteidzies piekrist, visu kārtīgi apsver un pārdomā. Situācija var strauji mainīties, tāpēc esi gatavs ātri pieņemt lēmumus un mainīt savus plānus.

Dvīņi

Personiskajā dzīvē šīs zīmes cilvēkiem iespējamas neveiksmes. Pacenties nereaģēt uz baumām un tenkām, kuras par tevi izplata nelabvēļi. Nododies šodien individuālam darbu vai iemīļotai nodarbei. Radoša attieksme pret darbu vismaz daļēji kompensēs nepatīkamos pārdzīvojumu personiskajā dzīvē.

Vēzis

Ja kāds no kolēģiem izteiks savu viedokli par tavu darbu, neuztver to pārāk asi. Nav izslēgts, ka darbabiedra teiktajā ir arī zināms patiesības grauds.

Lauva

Labvēlīga diena jebkādam darbam. Viss iecerētais var īstenoties dzīvē. Šodien vari droši ķerties pat pie tādiem darbiem, kuros tu pārāk labi neorientējies. Vairāki šīs zīmes pārstāvji pat var laimēt loterijā. Vairākus Lauvas šodien gaida patīkama vēsts no cilvēka, kam viņi nav vienaldzīgi.

Jaunava

Ja tev jābrauc komandējumā vai jāparaksta svarīgi līgumi, dari to droši – šī diena ir tam labvēlīga. Veiksme tevi šodien pavadīs jebkurā darbības jomā. Šodien tev izdosies būtiski palielināt savu kapitālu. Neraugoties uz lielo slodzi, tava veselība un darbaspējas būs augstā līmenī. Personiskajā dzīvē gaidāma jauna romantiska iepazīšanās.

Svari

Brauciens pa amerikāņu kalniņiem jau drīz beigsies, un tavā dzīvē sāksies mierīgāks periods. Esi savaldīgs un mierīgs, ilgi vairs nav jāgaida.

Skorpions

Laba diena, lai analizētu dzīves ceļu un apkopotu rezultātus. Atdod parādus, piedod pāridarījumus. Atbrīvojies no vecām nevajadzīgām lietām un sakariem, kas tevi apgrūtina. Esi iecietīgs, izrādi uzmanību un līdzjūtību. Šodien uzturā lieto veģetāru pārtiku.

Strēlnieks

Šīs zīmes pārstāvjiem zvaigznes dod iespēju kardināli mainīt savu dzīvi. Pacenties ieklausīties tuvu cilvēku padomos un pilnībā nomaini savu frizūru un garderobi. Iespējams, šodien tev nāksies aizstāvēt savu viedokli un intereses. Tu jutīsies ļoti laimīgs, pacenties, lai nelabvēļi šo dienu neaptumšotu. Dodies pastaigā ar bērniem – viņi par to ļoti priecāsies.

Mežāzis

Neļauj nevienam izjaukt tavus plānus. Nedramatizē, tev tikai šķiet, ka viss ir slikti. Izturies jauki pret saviem draugiem, velti vairāk uzmanības savai otrai pusītei.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudziem šīs zīmes pārstāvjiem šodien ir unikāla iespēja izplānot kāpienu pa karjeras kāpnēm un ievērojami uzlabot savu materiālo labklājību. Tava autoritāte darbā var krietni pieaugt. Ģimenē centies nepārkāpt robežas, citādi pavadīsi dienu strīdos.


Zivis

Grēku nožēlas, garīgās apgaismības un dziedināšanas diena. Ja tu šodien esi iecerējis lielu pirkumu, zvaigznes iesaka to atlikt uz citu dienu, jo iespējami ievērojami finansiālie zaudējumi vai krāpšana. Labvēlīga būs fiziskā slodze, radošs darbs, kā arī var doties ceļojumā. Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Laba diena, lai ārstētos ar tautas medicīnas metodēm.

LA.lv