Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 23. jūnijam. Jāņos šogad nāks par labu pirts! 0

Foto – Fotolia

Auns

Tevi gaida ļoti nogurdinoša diena. Zvaigznes iesaka šodien būt elastīgākam, tad šī diena tev paies nemanāmi. Centies vairāk būt vienatnē, tā tu saglabāsi savu veselību un nervus. Vakarā aizej uz saunu vai pirti, tas palīdzēs tev atslābināties.

Vērsis

Tieši šodien pastāv varbūtība, ka saņemsi visnotaļ vilinošu piedāvājumu. Ideja, kuru tu izlemsi izmantot, atnāks negaidīti.

Dvīņi

Diena laba saskarsmei un zināšanu apguvei. Vāc un analizē informāciju, būvē plānums bet jaunus darbus nesāc. Bijušo problēmu atgriešanās nedrīkst tevi nobiedēt. Šodien tu varēsi viegli no tām atbrīvoties, turklāt reizi par visām reizēm.

Vēzis

Vairāki Vēži šodien saņems interesantu piedāvājumu, kas var būtiski palielināt kapitālu. Šī ir ļoti veiksmīga diena, lai dotos uz romantisku satikšanos, kā arī iegādāties mājas mīluli. Attiecības ar mīļoto cilvēku šodien atnesīs daudz patīkamu un neaizmirstamu brīžu.

Lauva

Pat tuvi cilvēki nespēs saprast iemeslus, kas izraisa tavas dusmas un agresiju. Apkārtējie nopratīs tavu noskaņojumu pat ne pēc vārdiem, bet pēc intonācijas, mīmikas, žestiem. Esi savaldīgs.

Jaunava

Emocionāli sarežģīta un piesātināta diena. Bet tad, ja tu nenervozēsi un nesteigsies, varēsi tikt galā ar visiem darbiem. Atsakieties no iepirkšanās, nevajag arī aizdot naudu. Bet pasūtīt galdiņu restorānā vai kafejnīcā būs īsti vietā. Dienu labi noslēgt ar vakara pastaigu.

Svari

Šodien kolēģi pacentīsies parādīt tevi no sliktās puses priekšniecības acīs. Esi tam gatavs.

Skorpions

Parūpējies par savu veselību. Izvēlies ļoti svaigu un vieglu mājas ēdienu. Lieto daudz dārzeņu un augļu.

Strēlnieks

Ārējo aktivitāti labāk piebremzēt. Pieņem pareizo lēmumu. Viss ir tavās rokās. Tev ir teicama izdevība paplašināt savu redzesloku. Galvenais – pareizi to izmantot.

Mežāzis

Saistītie raksti

Mežāžus gaida smaga diena. Grūtības var rasties gan darbā, gan personiskajā dzīvē. Pacenties šodien neslēgt dažādus darījumus un nesāc jaunus darbus, labāk paveic līdz galam vecos. Pacenties neskaidrot attiecības ar savu otru pusīti, tas var novest pat pie attiecību izjukšanas. Nelieto šodien alkoholu un treknu pārtiku, tas var slikti ietekmēt tavu veselību.

Ūdensvīrs

Šī ir ļoti nelabvēlīga diena, lai sāktu jaunus darbus vai risinātu sadzīves problēmas. Pacenties izvairīties no vietām, kur pulcējas daudz cilvēku. Tava apdomība un veselais saprāts palīdzēs tkt galā ar dienas negatīvajām tendencēm, bet tuva cilvēka sabiedrība ļaus tev aizmirst par nepatikšanām.

Zivis

Zivīm šodien var pasliktināties noskaņojums un pašsajūta. Tavas domas būs skumjas un drūmas.

LA.lv