Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 23.maijam. Dzīvo šeit un tagad!0

Dienas noskaņa

Arī sausā un karstā pavasarī nav ko dzīvot pa mākoņiem. Laiks nolaisties uz zemes un dzīvot šeit un tagad!

Auns

Ja darba jomā gaida liela projekta īstenošana, kas vedīs jūsu karjeru strauji uz augšu, tad privātajā dzīvē gaidāma pakāpeniska stabilizēšanās. Galvenais, pieņemt otru cilvēku tādu, kāds viņš ir.

Vērsis

Ir vērts veltīt daudz spēka un enerģijas radošam darbam, kā arī iepazīties ar neparastiem un interesantiem cilvēkiem. Uzmanieties no straujiem pagriezieniem savā dzīves ceļā, jo tie var pavisam novest no ceļa.

Dvīņi

Jums jāuzmanās no iesaistīšanās šaubīgos darījumos. Un, ja pašam rodas par kaut ko šaubas, tad šajā dienā noteikti vajadzētu konsultēties ar labākajiem draugiem. Viņi nepievils.

Vēzis

Gaidāmi patīkami jaunumi finanšu jomā, tāpēc varēsiet ļauties iepirkšanās priekiem.

Lauva

Visa diena paies, darba jautājumus kārtojot. Tas var atstāt arī savu iespaidu uz privāto dzīvi, bet nebaidieties šajā jautājumā lūgt palīdzību no gados vecākiem radiniekiem.

Jaunava

Nevajag uzņemties vairāk, nekā spējat panest. Ir laiks atliekt muguru un atvilkt elpu, lai varētu pēc tam doties tālāk. Pikniks ar draugiem pie dabas krūts ir īsti vietā šajā dienā.

Svari

Ja jums liekas, ka pārāk daudz tiek uzkrauts jūsu trauslajiem pleciem, tad atcerieties, ka liktenis cilvēkam neuzliek vairāk, nekā viņš spēj nest. Ļaujieties liktenim!

Skorpions

Šis ir tas brīdis, kad kauns jāmet pie malas un jāprasa palīdzība ietekmīgiem draugiem. Jo tikai ar viņu palīdzību jūs varat īstenot savu vēlmi sākt jaunu dzīvi.

Strēlnieks

Būs zināmi pārdzīvojumi mīlas jomā, un, iespējams, ka pat uzzināsiet kaut ko ļoti nepatīkamu par savu mīļoto cilvēku. Tad jums būs jāizdara izvēle – piedot vai nepiedot.

Mežāzis

Nevar vislaik dzīvot tikai ar cerību par labāku nākotni, ir jāsāk dzīvot šeit un tagad. Pamēģiniet un jūs sajutīsiet tūlītēju gandarījumu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Neuzņemieties visu uz sevi, atstājiet arī citiem kaut ko, un atcerieties, ka šo darbu jūs pats izvēlējāties. Neviens jums to neuzspieda! Tad skats uz dzīvi kļūs rožaināks.

Zivis

Viss šodien nāks caur cītīgu darbu. Diemžēl finanšu jomā uzreiz nebūs gaidītais rezultāts, nāksies mazliet paciesties.

LA.lv