Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 23.septembrim. Veiksmes ķīla – sadarbība! 16

Foto – Fotolia

Auns
Esi atvērts visdažādākajām aliansēm – kopīga darbība ir viegli koordinējama, un tai vienkārši jābūt veiksmīgai. Tomēr neļauj aizmirst savam lietišķajam partnerim par tavām personiskajām interesēm, lai viņš pārāk neaizraujas ar savējām.

Vērsis
Lieki tēriņi var izprovocēt konfliktus! Centies pārdomāti attiekties pret izklaidēm, pirkumiem un bērniem. Neaizmirsti par savu mīļoto cilvēku un sarūpē viņam dāvanu.

Dvīņi
Šodien pastāv iespēja saņemt ziņu, kas var saknē izmainīt tavu turpmāko dzīvi. Šodien daudziem Dvīņiem nāksies izdarīt grūtu izvēli, kas var izrādīties nepareiza. Pacenties nomierināties, sakārto domas un tikai tad pieņem galīgo lēmumu. Šajā gadījumā tu varēsi izvairīties no kļūdām.

Vēzis
Šodien tavam finanšu jautājumam jāatrisinās pašam par sevi. Profesionālajā jomā tevi, iespējams, sagaida nelielas pārmaiņas. Pacenties izvairīties no konflikta situācijām darbā, bet tad, ja kādam tomēr izdosies iesaistīt tevi strīdā, pacenties nepaaugstināt balsi. Esi uzmanīgs uz ceļa, pastāv dažāda veida traumu iespēja.

Lauva
Viss, ko darīsi, būs vērsts uz tava nozīmīguma un autoritātes paaugstināšanu. Dzīvē var ienākt patiesa mīlestība, un tu pat nepamanīsi, kā tas noticis.

Jaunava
Jaunavām šī darba diena solās būt mierīga. Darbā tevi gaida nelielas, bet perspektīvas pārmaiņas. Tās palīdzēs tev pabeigt visus iepriekš sāktos darbus. Pacenties saprātīgi attiekties pret katru problēmu un izvairies no strīdiem ar priekšniecību. Šī ir viena no labvēlīgākajām dienām cilvēkiem, kuri nolēmuši noslēgt laulību vai ieņemt bērnu.

Svari
Personiskajā dzīvē šīs zīmes pārstāvjus var gaidīt neveiksmes. Pacenties nereaģēt uz baumām un tenkām, kuras izplata par tevi nelabvēļi. Nododies šodien individuālam darbam vai iemīļotai nodarbei. Radoša attieksme pret izvēlēto darbu vismaz daļēji kompensēs nepatīkamos personiskos pārdzīvojumus.

Skorpions
Šīs zīmes pārstāvjus šodien gaida panākumi karjerā. Viņu lietišķā reputācija spēcīgi pieaugs. Šodien Skorpioni sajutīs dzīves spēku pieplūdumu, kas spēcīgi pastiprinās vēlmi pēc nopietnām pārmaiņām. Taču vajag arī atcerēs, ka nevienu no šodien pieņemtajiem lēmumiem mainīt nevajag. Tu šodien salabsi ar cilvēkiem, ar kuriem nesen bija konflikts. Mājās šodien valdīs miers un savstarpēja sapratne.

Strēlnieks
Strēlniekus šodien gaida panākumi gan uzņēmējdarbībā, gan finanšu jomā. Vairāki šīs zīmes pārstāvji var saņemt finansiālu piedāvājumu. Lai arī šī lieta būs riskanta, tā sola atnest prāvu peļņu. Vairākus Strēlniekus šodien gaida patīkams notikums – labi zināms cilvēks var pāriet mīļotā statusā.

Mežāzis
Interesanti, kad tu pēdējo reizi atzinies savai otrajai pusītei mīlestībā? Šodien pacenties. To var sacīt iespējami biežāk, nekā parasti. Un viss apkārt tev sāks mainīties uz labo pusi.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Ūdensvīri šodien darbā spēs sasniegt tādus rezultātus, par kādiem pat nesapņoja. Vairāki šīs zīmes pārstāvji, iespējams, saņems izdevīgu darba piedāvājumu, kas palīdzēs uzlabot finanšu stāvokli. Šodien var droši veikt dažādus pirkumus, kā arī plānot ceļojumus.

Zivis
Šodien zvaigznes pret tevi būs labvēlīgi noskaņotas. Pacenties nekādos apstākļos nepamest nepabeigtu iepriekš iesākto darbu, tas var atnest būtiskus finanšu ienākumus. Sadarbība kolektīvā nostiprinās tavas pozīcijas. Šodien, iespējams, vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem būs jādodas ceļojumā, kas pavērs jaunas un interesantas perspektīvas.

LA.lv