Horoskopi un mistika
Horoskopi

Zvaigznes dāvā iespēju aizmirst pagātni! Horoskopi 7. – 13.maijam0


Foto – LA.lv
Foto – LA.lv
Foto – LA.lv

Auns

Daudz dažādu iespēju, tikai viņa paša ziņā paliek, kuru no tām izvēlēties. Pārāk ilgi domāt gan nevarēs – tā iespējas var arī tikt palaistas garām. Viņš darītu labi, ja runātu patiesību, tomēr der arī padomāt, vai sarunu biedri šo patiesību spēs izturēt.

Vērsis

Visur tiks mīlēts un cienīts, sevišķi no pretējā dzimuma pārstāvju puses. Prasme modināt simpātijas sagādās iespējas gan piepildīt plānus, gan sekmes mīlestībā un draudzībā. Sākot ko jaunu, jāvairās no pārlieka optimisma.

Dvīņi

Viņi darītu labi, ja trīsreiz apdomātu, pirms vērt vaļā savu maciņu. Kārdinājumu daudz un, ja tiem visiem sekos, ja ne gluži bankrots, tad vismaz grūtības izdzīvot līdz algai garantētas. Mīlēs viņus tomēr gan arī bez naudas.

Vēzis

Vēzis šonedēļ visai sapņains un sapņo par nākotni, arī spēja ielūkoties nākotnē lielāka nekā parasti, tādēļ vismaz daļa viņa sapņu varētu arī piepildīties. Darba lietās, domājams, viss būs pa vecam, tikai būtu labi, ja viņš tā nepārdzīvotu par katru nieku.

Lauva

Arī viņam šī nedēļa, domājams, paies mierīgi. Varēs turpināt iesākto un nav izslēgts, ka tieši viņam būs iespēja spēlēt vadošo lomu ja ne visa pasākuma, tad vismaz kādas tā daļas īstenošanā. Nesolīt vairāk, kā iespējams paveikt!

Jaunava

Nedēļa piemērota, lai mierīgi un nesteidzoties turpinātu iesākto. Svarīgu lēmumu pieņemšanu un arī kā pilnīgi jauna uzsākšanu šobrīd labāk vajadzētu atlikt. Un pavisam noteikti nevajadzētu dot padomus tiem, kuri tos nelūdz!

Svari

Profesionālajā darbībā var nākties pieņemt kādu pareizu un izsvērtu lēmumu, bet personīgajā dzīvē – turēties pretī kārdinājumiem. Tādēļ šonedēļ nevajadzētu ļauties emocijām – tās var aizvest neceļos gan darbā, gan personīgajā dzīvē.

Skorpions

Iespējams, pārlieku paļaujas uz savu intuīciju un priekšnojautām, taču tieši šobrīd tās var izrādīties mānīgas. Daudz drošāk būtu visu kārtīgi apdomāt, paļaujoties uz loģiskiem slēdzieniem un it sevišķi kaitīgs var izrādīties pārlieks optimisms.

Strēlnieks

Arī viņš, iespējams pārlieku paļaujas uz intuīciju tur, kur prātīgāk būtu bijis visu labi apdomāt, arī viņam pārlieks optimisms nav gluži svešs… Viņš darītu labi, ja pievērstos mājai un ģimenei – dots devējam atdosies.

Mežāzis

Profesionālajā darbībā piemērots laiks īstenot agrāk nodomāto. Iespējams, dažās lietās būs nepieciešama pacietība un, kas pats svarīgākais, ejot uz mērķi, vajadzētu domāt ne tikai par sevi, bet arī citiem. Mīlestībai ne pats labākais laiks.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mierīgs, pārdomām bagāts laiks, kurā gan nevajadzētu aizmirst paveikt kārtējos darbus. Labāk veiksies vienatnē veicamie darbi. Sākot ko jaunu, jāvairās no pašapmāna attiecībā par plānotā pasākuma sekmēm. Darījumos veiksies.

Zivis

Šonedēļ zvaigznes dāvā iespēju aizmirst pagātni, tikt vaļā no maldiem un sliktiem ieradumiem un sākt visu no jauna. Materiālus ieguvumus tas gan tūlīt nesolīs, taču ilgtermiņā ieguvumi būs ne tikai finansiāli. Gan mīlā, gan draudzībā veiksies.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kā horoskopa zīmes rīkojas stresa situācijās: bēg, sauc palīgā vai stājas pretī briesmām?
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gribēsies noslēpties no citiem un izbaudīt laiku vienam. Horoskopi 23.augustam
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Atvelc elpu no ikdienas steigas! Horoskopi no 22. augusta līdz 4. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Jaunākais skolu reitings: labākās skolas pēc sasniegumiem olimpiādēs
1 stunda
LA
LA.LV
Dabā
Diezgan strauji siltums “tiks nogriezts”. Toma Briča prognoze par laikapstākļiem
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Apkures tarifa dēļ atbrīvo “Daugavpils siltumtīklu” vadītāju
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
“McDonald’s” piedāvā 80 darba vietas studentiem
1 stunda
LA
Laukos.lv
Laukos
Agronoms: Vietējo dārzeņu trūkums šogad nedraud
39 minūtes