Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ieguvēji būs tie, kuri jau atvaļinājumā! Horoskopi 4. – 10.jūnijam1

Foto – LA.lv

Auns

Var gadīties, ka nāksies aizstāvēt savus uzskatus. Neskatoties uz šīs cīņas rezultātu, Auns rīkosies saskaņā ar tiem un arī vinnēs. Tas gan var izsaukt apkārtējo nosodījumu, taču Auna ieskatā tā būs viņu pašu problēma.

Vērsis

Mierīga nedēļa, kuras laikā būs iespējas turpināt un pabeigt jau iesākto darbus vai arī atslābināties un mierīgi atpūsties. Pēdējam gan var traucēt notikumi mīlas frontē vai attiecībās ar tuviniekiem vai draugiem. Planētas labvēlīgas, lai piedalītos publiskos pasākumos.

Dvīņi

Gatavība jaunām idejām un arī tūlītējai to realizācijai, vai tas būtu darba lietās vai arī sakarā ar brīvā laika pavadīšanu. Vienīgais – Dvīņi darītu labi, ja neiesaistītos riskantos pasākumos, paļaujoties tikai uz veiksmi.

Vēzis

Planētas labvēlīgas, lai atrastos sabiedrībā, apmeklētu dažādus pasākumus vai vienkārši patīkami pavadītu laiku sev patīkamu un tuvu cilvēku lokā. Šai nedēļai raksturīga arī pārlieka emocionalitāte, kas mīlas lietās var novest pie pārsteidzīgiem lēmumiem.

Lauva

Interese par visu jauno, neparasto un dīvaino. Pats par sevi tas nav nekas ļauns, tomēr, ja šī interese ir pārāk dedzīga, tā var pavedināt uz avantūrām vai vismaz apkārtējo neakceptētu rīcību. Būtu labi, ja šonedēļ Lauvai apdomības nepietrūktu…

Jaunava

Daudz jaunu nodomu un ideju. Diemžēl jaukais laiks noskaņo nedaudz vieglprātīgi un pat mudina uz paviršību, tādēļ, iespējams, šis nav īstais brīdis, lai visus tikko radušos plānus tūlīt arī īstenotu…

Svari

Planētas sola patīkamu atrašanos pretējā dzimuma pārstāvju lokā, arī attiecības ar otro pusīti solās būt jaukas un patīkamas, tiesa, no viņas gan nevajadzēt prasīt to, ko viņa nevar dot, tas var novest pat pie sānsoļiem, kas neko labu nesola.

Skorpions

Darba lietās kārtējie darbi neprasīs daudz pūļu, bet brīvajā laikā prāts vairāk nesīsies uz pārdomām, nevis aktīvu rīcību. Ja viņš tomēr nolems to rezultātus darīt zināmus plašākam ļaužu lokam, tas tiks uzņemts ne pārāk labvēlīgi.

Strēlnieks

Arī viņš šonedēļ nav pārlieku steidzīgs. Darbā, domājams, nekādu ārkārtas situāciju nebūs, bet brīvajā laikā noskaņojums vairāk uz apceri nekā aktīvu rīcību. Planētas sekmē dalību krāšņos un svinīgos pasākumos.

Mežāzis

Piemērots laiks pārdomām un “dzīves sākšanai no jauna”. Ieguvēji būs tie, kuri jau atvaļinājumā, – zvaigznes sekmēs iespēju atslābināties, pārdomāt dzīvi, gūt jaunas atziņas. Tie, kas vēl darbā, nedrīkst aizmirst par kārtējiem pienākumiem!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Rīkosies tā, kā viņam tas šķitīs pareizi, nerēķinādamies ne ar ko un pat atsacīdamies no saviem iepriekšējiem plāniem. Tas gan var izsaukt apkārtējās sabiedrības neizpratni, pat nievas, taču viņš pats ar rezultātu būs apmierināts.

Zivis

Atvaļinājumā jau esošajām Zivīm īstais laiks mierīgai atpūtai kopā ar tiem, kas sirdij tuvi un dārgi, arī iespēja pārdomām. Darba lietās varēs cerēt uz kolēģu atbalstu un palīdzību. Planētas labvēlīgas, lai piedalītos svinīgos pasākumos.

LA.lv