Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gudri tie, kas nesteidzas! Horoskopi 11. – 17.jūnijam0

Foto – Edijs Pālens/LETA

Auns

Ilgas pēc atpūtas un nekā nedarīšanas. Atvaļinājumā jau esošie Auni var tai ļauties, bet darbā vēl iejūgtajiem tomēr vēlams līdz atvaļinājumam pabeigt vismaz pašas svarīgākās lietas. Jebkurā gadījumā ieteicams parūpēties par saviem nerviem un veselību.

Vērsis

Interese par visu jauno un neparasto. Darbā vēl esošajiem īstais laiks kādai jaunai iniciatīvai, kas savu galīgo veidu iegūs jau pēc atvaļinājuma, bet to jau baudošajiem ieteicams nesēdēt mājās, būt pēc iespējas aktīvākiem un kustīgākiem.

Dvīņi

Laiks atklāt jaunus horizontus. Strādājošajiem tas varētu nozīmēt jaunu iniciatīvu, jaunu zināšanu un metožu apguvi vai pat darbības virziena maiņu. Vasaru un atpūtu baudošajiem savukārt ieteicams nesēdēt mājās.

Vēzis

Nedēļa piemērota atpūtai, nākotnes plānošanai, pārdomām. Ieteicams pievērst uzmanību finanšu lietām, pārskatīt gan iespējas samazināt izdevumus, gan palielināt ienākumus. Nedēļas beigās laiks jaunām ierosmēm un idejām, taču būs jārēķinās ne tikai ar savām vēlmēm.

Lauva

Ieguvēji būs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri vēl nebūs devušies atvaļinājumā. Planētas labvēlīgas lieliem un dižiem darbiem un grēks būtu to neizmantot. Atvaļinājumā jau esošajiem zvaigznes sola veiksmi kādā ar maizes darbu nesaistītā nodarbē.

Jaunava

Jaunas idejas, iespaidi, draudzība un pazīšanās. Tas dos iespēju gan paplašināt redzesloku, gan tikt galā ar problēmām. Viņa tomēr darītu gudri, ja izvairītos no blēžiem, intrigām un viltus draugiem.

Svari

Emocijas šonedēļ var ņemt pārsvaru par saprātu, un arī vēlme klausīt citu padomiem šobrīd nav pati lielākā. Gudri darīs tie, kuri šobrīd nesteigsies ar svarīgu lēmumu pieņemšanu, bet pacentīsies gūt pozitīvas emocijas kopā ar saviem draugiem un mīļajiem.

Skorpions

Veiksmīga nedēļa – veiksies gandrīz viss, ko viņš šonedēļ pasāks. Pareizāk tomēr darīs tie Skorpioni, kuri apdomās savas rīcības sekas arī ilgtermiņā, citādi dažas var izrādīties visai bēdīgas.

Strēlnieks

Strēlnieks alks pēc mīlestības un tiks mīlēts. Zvaigznes sola gan iespējas spodrināt jau esošās attiecības, gan veidot jaunas. Gudri darīs tie, kuri izmantos šīs iespējas saprātīgi – par labu, gan sev, gan citiem.

Mežāzis

Ieguvēji būs tie Mežāži, kuri jau devušies atvaļinājumā. Planētas veicina atpūtu, nekā nedarīšanu un pievēršanos saviem mīļajiem. Tiem, kuri tomēr vēl darbā – vēlams pabeigt lietas, kas nav atliekamas uz pēcatvaļinājuma laiku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Notikumiem bagāta nedēļa, kas prasīs gan ātru reakciju, gan spēju pieņemt svarīgus lēmumus. Gudri tomēr darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri rēķināsies ne tikai ar savu gudrību, bet uzklausīs arī citu viedokli un padomus.

Zivis

Šī nav nedēļa, kurā pieņemt svarīgus lēmumus, – visai iespējams krist par upuri gan krāpniecībai, gan pašapmānam. Tā vietā labāk turpināt un pabeigt jau iesākto, bet atvaļinājumā esošajām Zivīm – izvēlēties kādu aktīvāku atpūtas veidu.

LA.lv