Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nav viss jādara pašam! Horoskopi 16. – 22.jūlijam0

Foto – LETA

Auns

Daudzi no viņiem cenšas panākt savu par katru cenu, nerēķinādamies gandrīz ne ar ko. Protams, tas rada daudzus strīdus un nesaskaņas, piedevām, iespējams, panākumi būtu daudz labāki, ja daudz kas tiktu atrisināts mierīgākā ceļā.

Vērsis

Viņš šonedēļ darbojas ļoti enerģiski un, ja vien sastādīts pareizais rīcības plāns, šī darbošanās arī nes sekmes. Diemžēl tā tas ir ne vienmēr un daudzos gadījumos viņa plāni izrādās vien uz smiltīm būvētas gaisa pilis. Piemērots laiks mājokļa sakārtošanai.

Dvīņi

Šonedēļ ir sava ceļa gājēji. Viņiem šķiet, ka zina, kas jādara, un realizē savus plānus, neskatoties ne uz ko. Lielākajā daļā gadījumu tas nes sekmes, kaut arī darboties lielākoties nākas gandrīz vieniem pašiem.

Vēzis

Darba un biznesa lietās sev pavisam neraksturīgi enerģisks un agresīvi noskaņots. Toties mājās un ģimenē viņš šobrīd ir pats mierīguma iemiesojums. Labāk gan būtu, ja viņš tā kārtotu arī darba lietas, tādējādi sasniegtu vairāk.

Lauva

Arī viņš, lai panāktu savu, gatavs uz gandrīz jebko, pat uz kādu ne visai sabiedrībā atzīstamu rīcību. Iespējams, savu viņš arī panāks, taču – par kādu cenu… Labāk veiksies Lauvām, kuras pūlēsies citu, ne savā labā.

Jaunava

Viņa nešķiro cilvēkus labajos un sliktajos, visiem dāvā smaidu un cenšas arī izpalīdzēt, ja vien to spēj un tas ir nepieciešams. Apkārtējie viņai atbild ar to pašu, tādēļ šobrīd izdodas nokārtot pat tādas lietas, kas citos apstākļos būtu gandrīz vai neiespējamas.

Svari

Vēlas pārmaiņas, daži pat, iespējams, grib sākt visu no jauna. Nav gan izslēgts, ka prātīgāk būtu neatkāpties no jau iepriekš nodomātā. Vismaz daļa no viņiem to arī saprot un, pārvarējuši mirkļa vājumu, sasniedz visvairāk.

Skorpions

Tic savai laimes zvaigznei un tā viņu arī nepieviļ. Ja izdosies sekot savai sirdsbalsij un neļauties šaubām, viss notiks tieši tā, kā viņš to būs vēlējies. Planētas labvēlīgas svinīgu pasākumu un ceremoniju apmeklēšanai – ja ne vairāk, tad vismaz kāda kūrorta svētkus.

Strēlnieks

Šonedēļ izdosies piepildīt vēlēšanās un paveikt plānoto, ja vien pats pieliks tam nepieciešamās pūles. Par velti gan nekas nenāks, tāpēc derētu atcerēties, ka pilnīgi par velti ir tikai siers peļu slazdā…

Mežāzis

Beidzot sastādījis rīcības plānu un to arī konsekventi īsteno. Nav viss jādara pašam – viņam izdodas organizēt ne tikai savu, bet arī apkārtējo darbu. Iespējams, kaut kas uz labo pusi mainīsies arī darba apstākļos.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Profesionālajā darbībā un lietišķajās attiecībās gūt panākumus var traucēt vēlēšanās gūt visus labumus tikai sev. Ar darbu ne tik pārāk noslogotajiem piemērots brīdis savest kārtībā mājokli un būt kopā ar saviem mīļajiem.

Zivis

Ne pārāk saspringta nedēļa, ja vien pašas Zivis to nepadarīs saspringtu – uz to vedina viņu vēlme gūt kādu labumu tur, kur viņas to nemaz nav pelnījušas. Gudrāk gan darīs tās no viņām, kuras pacentīsies mierīgi apdarīt kārtējos darbus vai pat laiski atpūsties.

LA.lv