Horoskopi un mistika
Horoskopi

Var iekrist slazdos! Horoskopi 23. – 29.jūlijam0

Foto: Pixabay

Auns

Daudzās lietās būs nepieciešama pacietība – notikumu steidzināšana var novest pie nesaprašanās un konfliktiem. Svarīgi arī būs ieklausīties ne tikai sevī, bet arī citos, un sevišķi svarīgi tas būs attiecībās ar tuviniekiem un darba kolēģiem.

Vērsis

Šai nedēļai raksturīgs nedaudz virspusīgs skatījums uz lietām un parādībām, tādēļ sevišķi svarīgu lēmumu pieņemšanu labāk pēc iespējas atlikt. Arī citiem padomus labāk nedot. Tā vietā labāk nedaudz atslābināties un atpūsties – ir taču vasara.

Dvīņi

Būtu labi censties sasniegt harmoniju visā, sevišķi tajā, kas saistīts ar māju, ģimeni un tiem, kas sirdij dārgi. Īstais laiks pārdomāt līdz šim notikušo un pieņemt lēmumus tur, kur tas nepieciešams, kā arī izpildīt solījumus.

Vēzis

Var gadīties, ka nāksies pārskatīt kādu jau pieņemtu lēmumu. Spēja modināt simpātijas apkārtējos lielāka nekā citkārt. Tas palīdz gan justies patīkamāk, esot starp cilvēkiem, gan arī kārtojot darījumus. Jaunas idejas profesionālajā darbībā.

Lauva

Daudz enerģijas un vēlme panākt savu par katru cenu. Iespējams, tas arī izdotos, ja vien tā īsti zinātu, ko grib. Tagad gan drīzāk tas izskatās pēc kaprīzēm un vēlēšanās pastrīdēties. Viņa darītu gudri, ja pirms rīkošanās nedaudz padomātu.

Jaunava

Tieksme pēc harmonijas savā apkārtnē, un to izdodas sasniegt. Spēja pozitīvi ietekmēt apkārtējo emocijas spēcīga un jaunava to izmanto, lai nogludinātu vienu otru strīdu un nesaprašanos. Sargāties no sānsoļiem mīlestībā!

Svari

Piemērots brīdis uzlabot attiecības ar pašiem tuvākajiem cilvēkiem, tomēr, lai to paveiktu, nāksies arī pašiem papūlēties. Jaunas mīlestības meklējumos gan, visticamāk, panākumi būs īslaicīgi. Darba lietās nedrīkst paļauties tikai uz veiksmi.

Skorpions

Gatavība visiem palīdzēt un laba vēlēšana, taču var gadīties, ka apkārtējie viņu ne visai saprot. Skorpions tomēr no saviem nodomiem atkāpties negrib, un tas var novest pat pie strīdiem un nesaprašanās. Mīlas lietās būs nepieciešama pacietība.

Strēlnieks

Arī viņš grib visiem palīdzēt, tas arī lielākoties izdodas, un viņš gūst daudz draugu un domubiedru. Pateicoties spējai modināt simpātijas, veicas arī darījumos un personīgajā dzīvē. Sargāt veselību!

Mežāzis

Labāk ļaut visam iet savu gaitu, un visai iespējams, ka nedēļas beigās viņš ar tās bilanci varēs būt apmierināts. Galvenais uzsvars šonedēļ tiks likts uz tiem, kas sirdij tuvi, bet darba lietas – tikai tik, cik nepieciešams. Vientuļajiem – mīlestībā veiksme.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Vairāk klausīs jūtām, nevis saprāta balsij, un tas var novest gan pie laba, gan ļauna. Dažiem šī varētu būt iespēja uzlabot attiecības ar mīļoto vai pat izbeigt vientulību. Neapdomīgākajiem savukārt var gadīties sastrādāt muļķības un iekrist slazdos…

Zivis

Arī viņām ieteicams nepretoties notikumu gaitai – nav izslēgts, ka viss notiks tieši tā, kā viņām tas ir vislabāk. Vismaz par naudu šobrīd labāk nedomāt – tā atnāks pati, ja būs nopelnīta.

LA.lv