Horoskopi un mistika
Horoskopi

Intuīcija spēcīgāka nekā parasti! Horoskopi 30.jūlijam – 5.augustam0

Foto – Eva Hambach/AFP/LETA

Auns

Veiksmīga nedēļa, lai tiktu galā ar līdz šim nepaveiktajiem darbiem – palīdzēs gan paša uzcītība, gan apkārtējo, sevišķi pretējā dzimuma pārstāvju, palīdzība. Sākt ko jaunu traucēs skatīšanās pagātnē. Arī mīlestībā labāk turēties pie tā, kas jau ir.

Vērsis

Ieguvēji būs tie no viņiem, kuri tieši tagad būs atvaļinājumā. Planētas labvēlīgas visu veidu aktivitātēm, pat ēverģēlībām un viņiem atliek tām tikai ļauties. Sliktāk klāsies darbā iejūgtajiem – pārlieka vēlme daudz paveikt var visu arī izbojāt.

Dvīņi

Daudz jaunu ideju un nodomu, kas pirmajā brīdī gan liekas gandrīz vai nerealizējamas, tomēr, ja vien viņi ķersies pie lietas, visai ticams, ka viņiem viss izdosies. Daudzās lietās gan būs nepieciešama liela pacietība.

Vēzis

Šonedēļ labāk peldēt pa straumei. Visai ticams, ka tā iznesīs tieši tur, kur tas nepieciešams, savukārt cīnīties ar to var pietrūkt gan gribas, gan spēka. Atvaļinājumā esošajiem Vēžiem piemērotāka būs laiska laika pavadīšana.

Lauva

Arī viņam ir kāda ideja, ko gribas gandrīz vai tūlīt realizēt, taču tā galīgi nesakrīt ar apkārtējo uzskatiem par to, kā vajadzētu uzvesties. Tomēr, ja vien Lauva nenobīsies un droši soļos uz mērķi, gan ideja būs realizēta, gan ļaužu atzinība iemantota.

Jaunava

Nedēļa bez īpašiem notikumiem. Atvaļinājumā esošajām piemērots brīdis mierīgai atpūtai, savukārt darbā esošajām – mierīgi padarīt vēl nepadarīto. Vientuļajām Jaunavām laiks mīlestībai, aizņemtajām – uzspodrināt esošās attiecības.

Svari

Arī viņiem nedēļa būs mierīga un neviens viņus īpaši nesteidzinās. Viņi darītu labi, ja izmantotu šo laiku pēc pašu izvēles un iespējām, padarot vēl nepadarīto, mierīgi atpūšoties vai vienkārši esot kopā ar saviem mīļajiem.

Skorpions

Mierīga, nesteidzīga, tomēr veiksmīga nedēļa. Profesionālajā darbībā visai iespējams, ka īstenosies kāds sen lolots projekts, savukārt mājās izdosies baudīt mieru un saticību. Galvenais – būt optimistam, nesteigties, bet arī pārāk neslinkot.

Strēlnieks

Viņš visu dara bez īpašas steigas, taču izrādās, ka visu paspēj un nedēļas beigās var būt apmierināts ar sasniegto. Svarīgi nepārvērtēt savus spēkus un neķerties pie tā, kas, vismaz pagaidām, nav pa spēkam. Un arī nedot neizpildāmus solījumus.

Mežāzis

Zina, kas jādara, tomēr ir vasara un vairāk gribas atpūsties nekā strādāt. Neatliekamos darbus gan tomēr vajadzētu apdarīt, citādi viss var beigties pat ar atlaišanu no darba. Labāk klāsies atvaļinājumā esošajiem – atliks vien laiski gulēt smiltīs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šobrīd visu grib šeit un tūlīt, tādēļ gatavs gandrīz vai uz visu. Pasaule gan nav tā iekārtota, ka tas vienmēr būtu iespējam, tādējādi visai liela iespēja strīdiem un ķildām. Gudrākie gan atmet tam visam ar roku un pievēršas ģimenes lietām.

Zivis

Veiksmīga nedēļa, ja vien viņas pratīs to izmantot. Intuīcija spēcīgāka nekā parasti un tā viņām parādīs īsto virzienu, kurā darboties. Tomēr vieglprātībai šobrīd nav vietas – kas augstu kāpj, var arī zemu krist…

LA.lv