Horoskopi un mistika
Horoskopi

Zvaigznes sola mīlestības pilnu nedēļu! Horoskopi 13. – 19.augustam1


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Auns

Nedaudz haotiska nedēļa. Viņš pats īsti nezina, ko grib, tādēļ mētājas no viena darba pie otra, tā īsti nepabeidzot neko. Viņš darītu labi, ja tomēr nedaudz nomierinātos, sastādītu rīcības plānu un tad sekotu tam. Labāk veiksies ātri paveicamie darbi.

Vērsis

Spēja patikt apkārtējiem lielāka nekā parasti. Darba lietās to iespējams izmantot, lai beidzot nokārtotu neformālā gaisotnē to, kas līdz šim nav izdevies, paļaujoties uz likuma burtu, brīvajā laikā – lai atpūstos sev tīkamā sabiedrībā.

Dvīņi

Daudz jaunu ideju un nodomu. Daudzus no tiem izdosies realizēt, pateicoties prasmei vienoties ar apkārtējiem un gūt viņu atbalstu. Dažas idejas tomēr var izrādīties gaisa pilis, tādēļ pārlieks optimisms varētu būt bīstams.

Vēzis

Arī viņam daudz jaunu ideju un nodomu, drusku par daudz, lai tos visus varētu tūlīt realizēt. Būtu labi, ja viņš nedaudz apdomātos un izvēlētos tikai dažus nozīmīgākos. Var gan gadīties, ka izvēle īsti neatbildīs sabiedrības uzskatiem, bet cāļus jau skaita rudenī…

Lauva

Viņš, protams, negrib atpalikt, tāpēc ir pilns rosības un alkst paveikt ko lielu un diženu. Pats par sevi viņš šobrīd ir visai augstās domās, tāpēc arī izvēlētie mērķi nav nekādi mazie. Kaut nu viņam pietiktu spēka ne tikai solīt, bet arī izdarīt.

Jaunava

Arī viņai daudz nodomu un arī viņa darītu prātīgi, no daudzajām iespējām izvēloties tikai dažas. Viņas spēja dibināt kontaktus labāka nekā citkārt, un tas palīdzēs savos pūliņos iesaistīt arī apkārtējos.

Svari

Labāka šī nedēļa būs tiem, kuri vēl atvaļinājumā – zvaigznes cītīgi mudina atrasties sabiedrībā, gūt un dāvāt simpātijas, piedalīties dažādos sabiedriskos un ne tik sabiedriskos pasākumos. Tiem, kas darbā – piemērots brīdis visa veida neformālai komunikācijai.

Skorpions

Apstākļi prasīs pacietību, precizitāti un spēju koncentrēties. Visai ticami, ka to izdosies arī sa­sniegt, un tad jau panākumi neizpaliks. Vienīgā nelaime – pašam Skorpionam varētu šķist, ka sasniegts tomēr pārāk maz, un arī sabiedrības atzinība nebūs tūlītēja.

Strēlnieks

Pārdomu laiks. Viņam visas iespējas gremdēties sevī, atrast tur kādu dārgumu un gūt jaunas atziņas. Tikai nevajadzētu kļūt iedomīgam un uzskatīt atrasto par patiesību pēdējā instancē.

Mežāzis

Ražīga darba un pūliņu pilna nedēļa. Atvaļinājumā esošajiem Mež­āžiem ieteicams tikt galā ar mājokļa savešanu kārtībā. Varēs lūgt citu cilvēku palīdzību. Daudzās lietās būs nepieciešama pacietība un organizatora talants.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Visas lietas jādara precīzi, lēnām un pamatīgi. Jaunas lietas šobrīd labāk nesākt un svarīgu lēmumu pieņemšanu labāk atlikt. Ja tas galīgi nav iespējams, viss ļoti rūpīgi jāapdomā. Uz citu iesaistīšanu savās lietās un apkārtējo palīdzību šobrīd nevajadzētu cerēt.

Zivis

Veiksmīga nedēļa. Personīgajā dzīvē zvaigznes sola mīlestības pilnu nedēļu (protams, tikai tad, ja pašas Zivis to nesabojās), bet darba lietās būs vajadzīga pacietība nogaidīt, kamēr viss notiek tā, kā tas nepieciešams.

LA.lv