×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
21. decembris, 2012
Drukāt

Horoskopi 24.12.2012. – 30.12.2012.

Auns | Aunam tieši svētku laikā šķiet, ka nekas nav īsti labi un tieši pašlaik būtu īstais brīdis ieviest kārtību. Šķiet gan, ka viņi darītu prātīgāk, ja atslābinātos un pēc iespējas pavadītu svētkus mājā un ģimenē. Nedēļas sākumā radušās idejas tomēr var mēģināt realizēt gada pēdējās darba dienās.


 

Vērsis | Vērsis svētku dienās grib baudīt dzīvi, atrasties cilvēkos un uzmanības centrā, un viņam tas arī izdodas. Darba dienās gan svinēšanu vajadzētu nedaudz piebremzēt – šis ir īstais laiks, lai rezumētu gada laikā padarīto un paveiktu vēl arī šo to nepaspētu. No jauna radušos ideju realizāciju gan vajadzētu atlikt uz jauno gadu.

 

Dvīņi | Planētas labvēlīgas Ziemassvētku svinēšanai tuvu un ne tik tuvu cilvēku sabiedrībā. Planētas gan diemžēl vairāk noskaņo uz tukšu laika pavadīšanu nekā Ziemassvētku cienīgām pārdomām. Visu nedēļu planētas labvēlīgas nākotnes plānu kaldināšanai.

 

Vēzis | Vēzis šonedēļ lāgā nezina, ko īsti grib, tādēļ labākais būtu atslābināties, nosvinēt Ziemassvētkus un gada pēdējās darba dienās pacensties padarīt kādu sīku vēl nepadarītu darbiņu. Ja pēc iespējas vairāk laika tiks pavadīts kopā ar ģimeni, to nenāksies nožēlot. Kāda neveiksme var izvērsties par veiksmi.

 

Lauva | Lauva attapies, ka šogad šis tas ir palicis nepabeigts un nu būtu jāsteidzas to labot, tāpēc dažiem no viņiem svētku dienas pat var likties kā apgrūtinājums. Labāk gan rīkotos tie, kuri tagad kārtīgi atpūstos un vismaz lielākos darbus atliktu jau uz nākamo gadu.

 

Jaunava | Arī Jaunavai mēģinājumi vēl ko padarīt ne pie kā īpaši laba nevedīs – planētas vairāk noskaņo uz tukšu pļāpāšanu nekā nopietnu darbu un tad jau labāk to darīt pie viesību galda. Pārāk daudz alkohola lietot gan nevajadzētu un teikt visu, ko domā, arī ne – tas var novest pie nevajadzīgiem konfliktiem. Nav izslēgts kāds romantisks piedzīvojums.

 

Svari | Svariem īsts svētku noskaņojums, un viņi cenšas uz svētkiem visus iepriecināt – ja ne citādi, tad vismaz ar kādu labu vārdu. Pārcensties šajā ziņā gan nevajadzētu – tad tas var kļūt jau smieklīgi. Ja izdosies saglabāt mēra izjūtu, nedēļa var nest kādu jaunu draudzību vai lietišķu kontaktu.

 

Skorpions | Skorpions pārāk norūpējies par visu un visiem, lai bezrūpīgi nodotos svinēšanai. Viņš darītu labi, ja šo laiku veltītu pārdomām un kādai labai grāmatai. Gada pēdējās darba dienās, plānveidīgi strādājot, var pat izdoties pabeigt ko iesāktu, bet līdz šim nepabeigtu. Kāda laba grāmata, kinofilma vai teātra izrāde nāks par labu.

 

Strēlnieks | Strēlnieks pilnībā nododas svinēšanai – jo mazāk viņš domās par darbu, jo vairāk svētki atnesīs viņam prieka. Viņš gan darītu labi, ja ne tik daudz laika pavadītu trokšņainā sabiedrībā, bet kādu brīdi nodotos arī pārdomām un dabas skaistuma baudīšanai. Kāda jauna pazīšanās var izrādīties noderīga nākotnē.

 

Mežāzis | Piemērots laiks visu kārtīgi apdomāt, rezumēt paveikto un sastādīt plānus nākotnei. Šobrīd prātā ienākušās idejas labāk gan necensties tūlīt realizēt, bet paglabāt nākamā gada sākumam. Planētas labvēlīgas arī jaunu atziņu gūšanai un visam, kas sekmē garīgo izaugsmi.

 

Ūdensvīrs | Ja Ūdensvīrs rīkosies ātri un noteikti, viņš šogad var paspēt paveikt vēl ko svarīgu, kas agrāk vai vēlāk viņam nesīs slavu un atzīšanu. Galvenais šobrīd – paspēt saskatīt savu iespēju, tomēr neķerties pie lietām, kuru laiks vēl nav pienācis. Arī mīlas attiecībās labvēlīgs laiks iniciatīvas izrādīšanai.

 

Zivis | Planētas labvēlīgas pārdomām, meditācijai, nākotnes plānu aprišu (bet tikai!) iezīmēšanai. Piemērots laiks arī visam, kas saistīts ar kultūru, mākslu un reliģiju. Zivis šonedēļ būs mīlētas un cienītas, taču pret apkārtējo dotajiem solījumiem šobrīd labāk izturēties piesardzīgi.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+