Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 24.aprīlim. Parūpējies par nākotni! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

24. aprīlī dzimuši Vērši ir īsti darbarūķi, kas neatvēl atpūtai pietiekami daudz laika, ja vien viņiem to neatgādina. Tavā dzimšanas dienā zvaigznes vēlas novēlēt daudz skaistus brīžus kopā ar ģimeni un draugiem! Šķiet, pienācis laiks beidzot baudīt pūliņu augļus. Novērtē to!

Auns

Šodien ir liela varbūtība, ka būsiet apmierināts ar savām darīšanām. Taču esiet vērīgs un parūpējieties par nākotni. Nav ieteicams svaidīties ar naudu, vislabāk to ieguldīt kādā projektā vai mācībās. Ieteicams aiziet uz kādas grāmatas prezentāciju, mākslas izstādi vai nelielu ballīti pie draugiem. Šādi pasākumi jums sagādās lielu apmierinājumu.

Vērsis

Necentieties mainīt situāciju ar tūlītēju uzlēcienu kādam mugurā, te nepieciešama pacietība un izturība, turklāt lielās devās. Kontrolējiet savas emocijas, jo sevišķi attiecībās ar saviem tuviniekiem. Nodarbinās domas par jūsu mājokļa un ģimenes drošību. Varbūt ierīkot signalizāciju?

Dvīņi

Katrs no mums savā būtībā ir egoists, šādas domas nāks prātā Dvīņiem, turklāt visas dienas garumā. Tās gan nav labākās īpašības cilvēkā, taču kāpēc gan nebūt nedaudz egoistam, ja tas nevienam nenodara pāri. Dažreiz negatīvajam ir jāizlien laukā, lai nebūtu nosēdumu dvēselē.

Vēzis

Viss, ko būsiet iepriekš plānojis, šodien veiksmīgi norisināsies. Varat cerēt uz tuvinieku un draugu atbalstu. Ir liela varbūtība jaunām romantiskām attiecībām, kuras diemžēl ilgi neturpināsies. Jūs šodien būsiet ļoti aktīvs, emocionāls un kaislīgs.

Lauva

Zvaigznes šodien neiesaka veikt lielus pirkumus un vispār jābūt ļoti uzmanīgam ar lielām naudas summām. Iespējamas zādzības vai zaudējumi. Nenēsājiet sev līdzi lielas summas, bet, dodoties iepirkties, sastādiet pirkumu sarakstu un ņemiet līdzi tikai vajadzīgo summu.

Jaunava

Jūs gaida kaut kādas svarīgas lietišķas pusdienas, kuras būs daudz veiksmīgākas nekā cerējāt. Liela varbūtība iepazīties ar jauniem cilvēkiem vai atjaunot vecos kontaktus ar seniem draugiem. Ja būsiet nolēmuši paķemmēt veikalus, savaldiet savus impulsus, citādi ir iespējams, ka iztērēsiet kaudzi naudas.

Svari

Lai taču visi jums apkārt mēģina jūs pārliecināt atteikties no iecerētās idejas, ka tā esot bezcerīga un nepiepildāma. Neļaujieties pesimistiskam noskaņojumam, esiet pārliecināti un ticiet savu nodomu veiksmei. Rīkojieties tā, kā uzskatāt par pareizu, jūsu lēmums ir vispareizākais.

Skorpions

Šķiet, lielākā daļa jūsu šodienas sarunu būs saistīta ar reliģiju, filosofiju un citām augstām tēmām. Jums piemīt tik nepieciešamie intelektuālie un fiziskie resursi, tāpēc spēsiet tikt galā ar visiem pārbaudījumiem, ko nesīs šī diena.

Strēlnieks

Jūsu lepnība var radīt zināmas grūtības saskarsmē ar draugiem. Tāpēc visu pārdomājiet, kā nākas, pirms sākat izrādīt savus sasniegumus un veiksmes publiskai apskatei. Nevajag lielīties! Saglabājiet pārliecību sevī, un apkārtējie visur jums sekos. Jums būs nepieciešams atbalsts no malas kāda liela projekta izpildē.

Mežāzis

Visi jūsu altruistiskie mēģinājumi galu galā vērsīsies pret jums pašu. Tāpēc liecieties mierā un necentieties aplaimot visu pasauli. Ja vēlme izdarīt kaut ko labu jūs plēš uz pusēm, lai tad tie ir jūsu tuvinieki, kam sniegsiet palīdzību. Nemaz ne tik bieži jūs viņus aplaimojat ar savu nedalītu uzmanību.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien lielāka vērība jāvelta savai veselībai. Ja jūs nomoka kaut kādi simptomi, neatlieciet vizīti pie ārsta. Veselība ir svarīga par visiem neatliekamajiem darbiem. Šodien nevajag steidzināt notikumus – nav labs laiks jel kādām pārmaiņām. Lai viss ir pa vecam. Pārslēdziet savu uzmanību uz ģimeni un draugiem.

Zivis

Necentieties visu pārveidot pēc savas gaumes. Daudz kas citos jūs kaitinās un izvedīs no pacietības. Pret vakaru situācija mainīsies – apkārtējie pēkšņi pieprasīs jums mainīt savu viedokli, paradumus. Vienkārši izturiet šo dienu, neņemot visu pie sirds. Palasiet kādu interesantu grāmatu vai noskatieties labu filmu.

LA.lv