Mobilā versija
+18.2°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
23. aprīlis, 2017
Drukāt

Horoskopi 24.aprīlim. Parūpējies par nākotni!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

24. aprīlī dzimuši Vērši ir īsti darbarūķi, kas neatvēl atpūtai pietiekami daudz laika, ja vien viņiem to neatgādina. Tavā dzimšanas dienā zvaigznes vēlas novēlēt daudz skaistus brīžus kopā ar ģimeni un draugiem! Šķiet, pienācis laiks beidzot baudīt pūliņu augļus. Novērtē to!

Auns

Šodien ir liela varbūtība, ka būsiet apmierināts ar savām darīšanām. Taču esiet vērīgs un parūpējieties par nākotni. Nav ieteicams svaidīties ar naudu, vislabāk to ieguldīt kādā projektā vai mācībās. Ieteicams aiziet uz kādas grāmatas prezentāciju, mākslas izstādi vai nelielu ballīti pie draugiem. Šādi pasākumi jums sagādās lielu apmierinājumu.

Pievienot komentāru

Dāsnās un skopās zodiaka zīmes. Kurai kategorijai piederi tu?Kāds no mums ir gatavs pēdējo kreklu tuvākajam atdot, bet cits nav gatavs atteikties pat no mazumiņa citu labā. Kāds pasniedz greznas dāvanas, bet cits uzskata, ka labākā dāvana ir viņš pats vai šokolādes tāfelīte, kas palikusi pāri no korporatīvās ballītes. No kā tas atkarīgs? Astrologi uzskata, ka no zodiaka zīmes.
Draugiem Facebook Twitter Google+