Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 24.augustam. Nododies rūpēm par sevi un savu ārieni! 0

Foto – Fotolia

Auns

Lai novērstu drūmas domas, uzdāvini sev dāvanu. Pastaigā pa veikaliem, pasēdi kafejnīcā, piezvani mīļotajam cilvēkam. Diena solās būt labvēlīga visās jomās.

Vērsis

Vēršus gaida nelielas grūtības profesionālajā sfērā. Pacenties nestrīdēties ar priekšniecību.

Dvīņi

Darbā taviem priekšlikumiem nebūs atbalsta kolēģu vidū. Nepārdzīvo par to, jo situācija var kardināli mainīties jebkurā brīdī.

Vēzis

Vēžiem šodien visas dienas garumā būs nepieciešama kolosāla izturība un mierpilna attieksme, jo ienaidnieki mēģinās nodarīt nopietnu kaitējumu tavai emocionālajai veselībai.

Lauva

Problēmas, kas tev šodien var rasties, pacenties nerisināt pats, bet labāk vērsies pie psihologa vai uzticama drauga, kam nav vienaldzīga tava dzīve un liktenis. Pretējā gadījumā tu vari palaist garām lielisku iespēju uzlabot saļodzījušos situāciju darbā un ģimenē.

Jaunava

No paša rīta tevi vajās kaut kādas bailes. Vajāšanas mānija ir tik nopietna lieta, ka to nevajag atstāt bez ievērības! Padomā, vai ir vērts pārdzīvot par to.

Svari

Pacenties neņemt galvā problēmas, kas šodien tevi var piemeklēt. Viss pāries, lai gan tev nāksies pielikt ne mazums pūļu. Veiksmīgas šodien būs tikšanās ar lietišķajiem partneriem, kas notiks neformālā gaisotnē. Ģimenē šodien valdīs miers un saskaņa. Pacenties šodien iepriecināt tuviniekus ar dāvanām.

Skorpions

Beidzot šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem zvaigznes ir uzsmaidījušas. Pagātnē paliek melnā neveiksmju strīpa un iestājas baltā. Vairāki sapņi solās drīzumā piepildīties. Cilvēkiem, kam nav darba, šodien vajag nodarboties ar tā meklējumiem, tie atnesīs vēlamo rezultātu. Pacenties šodien neiesaistīties strīdos par sīkumiem un pasaudzē savu garīgo veselību.

Strēlnieks

Lielas pārmaiņas vienkārši ielauzīsies tavā dzīvē. Tu iegūsi divas reizes vairāk, nekā tev pieder, un neko nezaudēsi.

Mežāzis

Mierīga diena, lai nodotos rūpēm par sevi un savu ārieni. Šīs dienas horoskops tomēr arī sola Mežāžiem psiholoģisku sasprindzinājumu. Koncentrējies uz darbu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tavi finanšu jautājumi solās atrisināties paši par sevi. Profesionālajā sfērā, iespējams, notiks nelielas pārmaiņas. Pacenties izvairīties no konflikta situācijām darbā, bet, ja kādam tomēr izdosies ievilkt tevi strīdā, mēģini nepaaugstināt balsi. Esi uzmanīgs uz ceļa – pastāv varbūtība iegūt dažāda veida traumas.

Zivis

Esi iespējami uzmanīgs, kad izmantosi elektroierīces. Iespējami dažādi negadījumi. Kā saka, kas pats sevi sargā, to Dievs sargā.

LA.lv