Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 24.janvārim. Laba diena radošiem plāniem!0

Foto – Fotolia

Auns

Laba diena dažāda veida aizsākumiem. Radošie plāni var īstenoties pilnā apmērā. Prāts kontrolē ķermeni, fiziskā slodze palīdz atjaunot dvēseles līdzsvaru. Randiņi norit ļoti veiksmīgi, bet seksam ir dziedinošs efekts.

Vērsis
Šī diena ir vienkārši radīta aktīvam darbam. Ja būsiet savaldīgi un koncentrējušies, tad paspēsiet padarīt daudz darba. Problēmas, kas vilkušās mēnešiem, šodien atrisināsies viegli un ātri. Bet – ja jums vakarā paredzēts randiņš, tad tas, visticamāk, noslēgsies ar precību piedāvājumu.

Dvīņi
Jūs šodien pret savu gribu kļūsiet par likteņa ķīlniekiem. Nav izslēgts, ka salūzīs automašīna vai arī jūsu plāni par atpūtu pie dabas cietīs neveiksmi.

Vēzis
Šodien vajag pacensties ne ar vienu neskaidrot attiecības. Arī darbā vajag uzvesties klusi un mierīgi, konfliktos labāk neiesaistīties. Noguruma dēļ iespējams nervu satraukums. Ļoti piemērota diena kolektīvai atpūtai.

Lauva
Jums vajag parūpēties par sevi. Šodien vairāk laika pavadiet kopā ar jums tuviem cilvēkiem. Aizejiet kaut kur kopā, jūs sen neesat to darījuši. Bet vēl sarīkojiet ar savu otro pusīti vakariņas divatā – tas satuvinās jūs vēl vairāk.

Jaunava
Šajā dienā jūs gaida daudz prieka. Visas jūsu lietas risināsies viegli un bez problēmām. Dvēselē iemājos labs noskaņojums, bet mājās – omulība un siltums.

Svari
Šajā dienā pacentieties nepieņemt svarīgus lēmumus, kā arī esiet piesardzīgi jebkurā jomā. Ja jūs šodien saņemsiet vilinošu piedāvājumu, tad vispirms visu kārtīgi apdomājiet, un tikai tad dodiet atbildi. Daļai šīs zīmes pārstāvju šodien ir izredzes saņemt kādu ziņu, kas var saknē mainīt dzīvi.

Skorpions
Šī diena var jums daudz ko iemācīt, tikai esiet gatavi klausīties. Neignorējiet tuvinieku vēlmi palīdzēt un draugu padomus. Kopā jums būs vieglāk tikt galā ar problēmām, kas ir uzkrājušās. Ja rodas iespēja, dienas otro pusi pavadiet kopā ar sev mīļajiem, viņiem ļoti nepieciešama jūsu klātbūtne.

Strēlnieks
Šodien pie jums pēc palīdzības var vērsties draugi vai tuvinieki. Centieties neatteikt viņu lūgumam, neizrādiet skopulīgumu un egoismu. Nav izslēgts, ka daudzi Strēlnieki atjaunos draudzību ar tiem, ar kuriem ilgu laiku attiecības nevedās. Jauns projekts šodien var atnest peļņu.

Saistītie raksti

Mežāzis
Daudziem Mežāžiem šodien nāksies vilties dzīvē vai saskarties ar viltus solījumu. Nevajag pārāk bēdāties un būvēt gaisa pilis, labāk mēģiniet prātīgi novērtēt realitāti. Cik iespējams kritiski centieties izvērtēt savu rīcību. Šodien labāk izvairīties no jaunām iepazīšanām, kā arī izrādiet savaldību saskarsmē ar paziņām un draugiem.

Ūdensvīrs
Veicot atbildīgu uzdevumu, nepalaidiet garām svarīgu jautājumu. Tieši tas nospēlēs galveno lomu jūsu karjerā.

Zivis
Intuīcija ir jūsu uzticamākais un patiesākais biedrs, tāpēc jums jāiemācās tai uzticēties, kaut vai tikai šodien. Neplānojiet pārāk daudz darbu, nemēģiniet darīt desmit darbus vienlaikus – jūs tikai sasmīdināsiet apkārtējos.

Avots: “mlady.net”

LA.lv