Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 24. maijam. Katram mākonim zelta maliņa!0

Dienas noskaņa

Šodien daudziem jūra būs līdz ceļiem, gatavība kalnus gāzt un enerģija, ar ko varētu aizstāt nelielu eletrostaciju. Veiksies tiem, kuri domā netradicionāli.

Auns

Šodien tev nebūs nekā neiespējama. Tiesa, tu riskē iztērēt pārāk daudz laika, apbrīnojot savu varenību. Ja tu šo procesu saīsināsi, ļoti iespējams, diena būs visai produktīva.

Vērsis

Šodien tev būs saasināta skaistuma izjūta. Tāpēc labāk skaties nevis uz cilvēkiem, bet mākoņos.

Dvīņi

Dzīve ir sarežģīta, bet skaista, un šodien tev būs iespēja par to kārtējo pārliecināties . Nekavējies ar jautājumiem, atbildes atradīsies pašas.

Vēzis

Šodien jutīsies atbildīgs absolūti par visu, kas notiek šajā pasaulē. Tavās interesēs ir meklēt mazāk sliktu un vairāk labu ziņu.

Lauva

Šodien esi ārkārtīgi piesardzīgs. Īpaši, ja paveiksies sastapties ar kaut ko tādu, ko agrāk nezināji. Pacenties neizdarīt straujas kustības un nepieņemt nepārdomātus lēmumus.

Jaunava

Jaunava šodien tik viegli un vienkārši tiks galā ar jebkuru problēmu, lai cik sarežģīta tā arī nebūtu, ka pie tevis var izkārtoties gara rinda palīdzības gaidītāju.

Svari

Šodien Svariem vērts ļoti uzmanīgi uzklausīt jebkura ieinteresēta cilvēka viedokli un rīkoties pēc sava prāta. Tu nekļūdīsies.

Skorpions

Šodien tu būsi maigs un mīlošs. Tev ir divi varianti: vai nu pilnībā atklāt savas jūtas, lai nepaliktu neskaidrību,vai arī sēdēt un klusēt.

Strēlnieks

Nav vērts sākt tukšus strīdus. Tie var traucēt kopējai lietai un atņemt daudz dārgā laika. Labāk nodarboties ar graudu atsijāšanu no pelavām, kamēr tās nepaspēj sajaut tavus plānus.

Mežāzis

Šodien tev jūra būs nedaudz augstāk par ceļiem, bet kalnus spēsi gāzt. Aptuveni tāds noskaņojums pārņems katru, kas izrādīsies tev blakus. Ja nepārkāpsi pieļaujamās robežas, šo dienu atcerēsies ilgi un ar prieku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Atkārtošana – zināšanu māte. Bet tikai ne gadījumā, ja tu vēl joprojām atkārto pamatskolā apgūto. Meklē jaunas zināšanas, tās var drīzumā noderēt.

Zivis

Tevis šodien izstarotās enerģijas pietiks, lai aizvietotu pāris elektrostaciju. Tomēr atrisināt problēmu, kas tevi nodarbina, tev neizdosies, kamēr nesaņemsies izmantot kādu pilnīgi jaunu pieeju.

LA.lv