Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 24.martam. Liktenis sūtīs zīmes! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tev šogad netrūks cīņas spara, bet dažreiz tu vari justies apjucis, kurš īsti ir tavs ienaidnieks. Varbūt tas ir tāpēc, ka tev nav tāda. Varbūt tu cīnies ar sāncenšiem, kuri eksistē tikai tavā galvā. Novirzi šo cīņas sparu uz kaut ko produktīvu un noderīgu nevis savstarpējo domstarpību veicināšanā.

Auns

Nē, tu neesi izsmalcinātākā no zodiaka zīmēm, bet kāpēc gan tev vajadzētu būt? Tava aci pret aci attieksme šodien nāks tev par labu, it īpaši karjerā, kurā tev ir jābūt neatlaidīgam – jā, vēl neatlaidīgākam nekā parasti!

Vērsis

Ja tu esi apmierināts ar savu dzīvi, tad neko nemaini, lai arī cik ļoti citi mēģinātu tevi pierunāt, lai uzstādi sev jaunus mērķus. Tu esi savā labākajā formā, kad zini, kur atrodies un uz kurieni dodies. Drošība tev ir svarīgāka par ambīcijām.

Dvīņi

Turēties nemanāmam šodien varētu būt laba ideja. Planētas brīdina, ka lielajā, plašajā pasaulē ir daži nikni cilvēki, tāpēc turi savu galvu zemu un nepievērs lieku uzmanību. Strīdi un domstarpības ir pēdējais, kas tev nepieciešams.

Vēzis

Tu šodien attapsies pret stūrgalvīgu oponentu, un tev var nebūt citas izvēles, kā vien pieņemt, ka nespēsi mainīt viņu domas. Par laimi pasaule ir gana liela jums abiem – kamēr vien atrodaties atsevišķos kontinentos!

Lauva

Šodien notiks kaut kas tāds, kas pārsteigs tevi nesagatavotu, un tu brīnīsies, kā varēji nepamanīt zīmes, kuras bija rokas stiepiena attālumā un tik izteikti pašsaprotamas. Lai arī kāds būtu iemesls, nezaudē tā dēļ miegu – tas patiešām nav tik svarīgi.

Jaunava

Mainīt lietas var būt viegli, bet pirms tu sāc visu pārbīdīt, pajautā pats sev, vai tas patiešām ir nepieciešams? Pastāv iespēja, ka tu vēlies ieviest izmaiņas nevis tāpēc, ka to vēlies, bet gan tāpēc, ka to no tevis sagaida. Tā nav, tāpēc nedari to, ja vien nav nepieciešamības.

Svari

Vienmēr pastāv veids, kā iegūt to, ko vēlies, nepavēršot cilvēkus pret tevi, tāpēc uzmanies, ko saki un dari, it īpaši, centies nekāpt uz kājām tiem, kuri to var izdarīt arī tev. Meklē risinājumus nevis konfrontācijas.

Skorpions

Tu kaut kur, iespējams, esi izgāzies, bet tas nav nekas slikts – tu vismaz veltīji pūles un mēģināji, kas ir daudz vairāk nekā spētu lielākā daļa cilvēku. Planētas mudina, lai tu atstāj pagātni aiz sevis. Nākotne solās būt gaiša.

Strēlnieks

Lai arī ar kādām barjerām tu nesastaptos, nepaies ilgs laiks pirms atradīsi veidu, kā tikt tām pāri. Tiecies būt spēcīgs gan garīgi, gan emocionāli un pirms tu pats to sapratīsi, tas, ko uzskatīji par neizkustināmu objektu, sāks padoties tavam spiedienam. Tici saviem spēkiem!

Mežāzis

Esi pašpārliecināts, bet nedomā, ka vienkārši ar parādīšanos pie apvāršņa pietiks, lai liktu visiem citiem atkāpties un pasniegtu tev vieglu uzvaru. Tā nenotiks. Protams, ticība saviem spēkiem ir svarīga, bet tikpat svarīgs ir arī labs plāns.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu šodien nesamierināsies ar sēdēšanu uz dīvāna un noskatīšanos, kā dzīve paiet garām – tu dosies pasaulē un darīsi lietas, kuras liks tevi ievērot. Tomēr pārliecinies, ka tevi ievēro pareizo iemeslu dēļ – tu nevēlies iegūt sliktu slavu vai ienaidniekus!

Zivis

Tu pēdējā laikā esi bijis pārāk jauks, tāpēc tagad tev ir jāievieš līdzsvars un jāpārliecinās, ka iegūsti to, ko vēlies, neatkarībā no tā, ko citi par to domā. Tu šobrīd atrodies pie kontroles pogām, tāpēc nodrošini to, ka esi tas, kurš uzvar!

LA.lv

Par svarīgo