Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 24.septembrim. Ieklausies vecu draugu padomos! 16

Foto – Fotolia

Auns
Auniem šodien ir jāsaplāno lietišķas tikšanās pirmdienai, jo nākamās dienas tam nebūs labvēlīgas.

Vērsis
Svarus gaida negatīva diena. Iespējams, tevi kāds apmelos, kas traucēs tev virzīties uz priekšu. Šodien nevajag nodarboties ar riskantām lietām vai iesaistīties acīmredzamās avantūrās. Pacenties saglabāt mieru. Ļoti liela varbūtība, ka radīsies problēmas ar veselību.

Dvīņi
Šodien Dvīņi būs īpaši pievilcīgi pretējā dzimuma acīs. Lieliska pašsajūta un pārliecība par sevi dos iespēju piesaistīt tev simpātiska cilvēka uzmanību.

Vēzis
Darbā tavi priekšlikumi neradīs atbalstu kolēģu vidū. Nepārdzīvo par to, jo situācija var kardināli mainīties jebkurā brīdī.

Lauva
Viena no parastākajām dienām. Pacenties nepieņemt svarīgus lēmumus, kā arī neveic dārgus pirkumus, tie atnesīs vilšanos. Šodien neveido jaunas iepazīšanās un izrādi savaldību saskarsmē ar paziņām un draugiem. Pievērs īpašu uzmanību īpašumam. Iespējamas zādzības vai ugunsgrēks.

Jaunava
Jaunavām šī būs nelabvēlīga diena. Iespējams, šodien tev radīsies nepamatoti materiālie zaudējumi, kas var negatīvi ietekmēt attiecības ģimenē. Bet – ja tas tā ir noticis, pacenties izlabot radušos situāciju. Neatliec izlēmīgu darbību. Tev viss izdosies. Vairāki Jaunavas zīmes pārstāvji dienas otrajā pusē var sajust nervu darbības traucējumus, kas izraisīs bezmiegu. Lai no tā izvairītos, pamēģini veikt ūdens procedūras vai vakarā pastaigājies svaigā gaisā.

Svari
Ja tu gribi ātri un salīdzinoši viegli kļūt bagāts, ieklausies vecu draugu padomos. Bet šo jautājumu noteikti apspried arī ar saviem mājiniekiem.

Skorpions
Neveiksmīga diena, lai vērstos pie priekšniecības saistībā ar karjeras izaugsmi. Labāk nodarbojies ar sabiedriskiem pienākumiem. Piedalies sakopšanas darbos mājas pagalmā, kaimiņi būs priecīgi tevi tur redzēt.

Strēlnieks
Ja tu jau sen vēlējies sākt jaunu lietu, tad šodien ir pienācis īstais laiks. Jauns projekts atnesīs tev jaunu ienākumu avotu. Attiecībā uz tavu labklājību planētas būs labvēlīgi noskaņotas, tikai nevajag palaist garām savu izdevību. Perspektīvas izmaiņas var atnest tava mērķtiecība. Šodien Strēlnieki var īstenot dažādus tirdzniecības darījumus, pat riskantus, jo tie visi noritēs veiksmīgi. Bet personiskajās attiecībās iespējamas zināmas problēmas, kas saistītas ar partnera nevēlēšanos pieņemt tavu viedokli.

Mežāzis
Šodien tu būsi panikas un haosa varā. Pastāv lielas briesmas finanšu jomā. Šīs dienas horoskops neiesaka baudīt saskarsmi ar tuviem cilvēkiem.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Velti šo dienu sev mīļajiem cilvēkiem. Apciemojiet radiniekus, aizejiet kopā uz veikaliem vai vienkārši pastaigājieties. Nerīko šodien histērijas, esi savaldīgs un saprātīgs. Laba diena šopingam.

Zivis
Šodien var piepildīties tavs sapnis. Bet savus plānus turi noslēpumā. Uztici tos tikai tuvākajiem cilvēkiem un ieklausies viņu padomos. Pastaiga kopā ar draugiem šodien sniegs pozitīvas emocijas.

LA.lv