Horoskopi un mistika
Horoskopi

Prātīgi ar lielīšanos! Horoskopi 20.– 26.augustam0


Foto – LA.lv
Foto – LA.lv
Foto – LA.lv

Auns

Viņš grib visu jau šodien vai vismaz rīt ap pusdienas laiku. Ne vienmēr tas ir sasniedzams, un šoreiz no pacietības var izvest pat mazākā neveiksme. Būtu labi nomierināties, uzklausīt draugu padomus un virzīties uz mērķi apdomīgāk.

Vērsis

Planētas labvēlīgas jaunām idejām un plāniem ieviest tās dzīvē. Labāk gan veiksies, ja visu nedarīs pats, bet pacentīsies iesaistīt arī citu pūliņus. Dažiem gan viņa panākumi varētu nepatikt, bet ar to laikam nāksies samierināties.

Dvīņi

Planētas labvēlīgas savu ideju izklāstam sabiedrībā un atbalsta meklējumiem, taču arī vedina uz neapdomīgu solījumu došanu un savu iespēju pārvērtēšanu. Dvīņi darītu pareizi, ja propagandētu tikai labākās un vērtīgākās no savām idejām.

Vēzis

Planētas dāvā neatlaidību un spēju neatkāpties no nodomātā sīku grūtību priekšā. Var gadīties, ka kādā pasākumā nāksies atmest līdz šim lietotās metodes un meklēt jaunas. Ja vien izdosies saglabāt mieru un labi izplānot turpmāk darāmo, tas izdosies.

Lauva

Viņa ir savā elementā – bez apstājas stāsta par saviem sasniegumiem un klāsta turpmāk darāmo. Viņa gan darītu prātīgāk, ja tik ļoti nelielītos – laba daļa no šīm idejām šobrīd nav pārāk reālas, bet daļas īstenošanai var pietrūkt spēka.

Jaunava

Viņa pūlas vaiga sviedros, taču izskatās, ka vienai ar visu tikt galā būs grūti. Par laimi, ir iespēja lūgt talkā citus, viņa to arī dara, un rezultāts neizpaliek. Planētas sekmē arī jaunu zināšanu un metožu apguvi.

Svari

Ieguvēji būs tie Svari, kuri vēl atvaļinājumā. Planētas noskaņo uz bezrūpīgu atrašanos sabiedrībā, saviesīgu pasākumu apmeklēšanu, arī tieksmi uz greznību. Ja darba pienākumi tomēr sauc, šo laiku ieteicams izmantot jaunu lietišķo sakaru dibināšanai.

Skorpions

Planētas veicina iedomību, savu sasniegumu un iespēju reklāmu. Prāts nesas uz svinīgām ceremonijām, panākumu atzīmēšanām un savu nopelnu izcelšanu. Tas palīdz rast draugus un sekotājus, taču vēlāk var sekot vilšanās.

Strēlnieks

Viņš ir iekšēji pārliecināts par savu taisnību, un viņam izdodas šo pārliecību iedvest arī citiem. Īstais brīdis sākt ko jaunu un nozīmīgu un piesaistīt sekotājus. Ieklausoties citu padomos un priekšlikumos, jāuzmanās no blēžiem.

Mežāzis

Visai nemierīgs laiks. Daudz dažādu problēmu, notikumu un situācijas maiņu, uz kurām visām jāpaspēj reaģēt. Galvenais – saglabāt mieru arī sarežģītās situācijās, neļauties emocijām un vairāk uzticēties prāta slēdzieniem nekā nojautām un sajūtām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Labāk turpināt jau iesākto, jaunu lietu sākumu atliekot uz vēlāku laiku. Labāk arī veiksies vienatnē veicamie un tādi darbi, kuru rezultāts atkarīgs tikai no paša pūliņiem. Dažās lietās būs nepieciešama pacietība.

Zivis

Daudz jaunu ideju un nodomu, taču būtu gudri, ja pārāk nesteigtos ar to īstenošanu, bet vispirms izstrādātu pamatīgu rīcības plānu. Planētas mudina uz padarītā prezentēšanu, svinībām, greznām ceremonijām. Tam visam var ļauties, taču ar mēru.

LA.lv