Horoskopi un mistika
Horoskopi

Laiks “iziet no rāmjiem”! Horoskopi 27.augustam – 2.septembrim0


Foto – LETA
Foto – LETA
Foto – LETA

Auns

Visu gribēsies darīt pa jaunam, turklāt tūlīt un nekavējoties. Apkārtējiem tāda steiga gan ne visai patīk, un viņš to pamatīgi pārdzīvo. Arī naudas mazāk, nekā gribētos, tādēļ šo nedēļu par pārāk veiksmīgu nosaukt būs grūti. Labākais – apdarīt kārtējos darbus vai nodoties kādam hobijam.

Vērsis

Piemērots brīdis sākt ko pavisam jaunu un neparastu, tādu, kas “iziet no rāmjiem”. Daļa apkārtējo gan to nosodīs, taču arī atbalstītāju būs pietiekami. Galvenais – pārāk nepārdzīvot sīkās neveiksmītes un neizdošanās.

Dvīņi

Piemērots laiks atbalsta meklējumiem savām idejām un projektiem. Jāsargās tomēr celt gaisa pilis un dot neizpildāmus solījumus – ilgtermiņā tas var maksāt visai dārgi. Attiecībās ar mīļoto iespējamas jaunas vēsmas.

Vēzis

Izskatās, ka vismaz dažas lietas ir radušas savu risinājumu un beidzot var arī kaut nedaudz atpūsties un atvilkt elpu. Īstais brīdis nedaudz padomāt par nākotnes iecerēm un kādu brīdi veltīt arī saviem mīļajiem. Nedomāt tik ļoti par naudu!

Lauva

Lauvam šķiet, ka ir īstais laiks gūt panākumus un slavu, un vismaz daži apkārtējie viņu uz to arī mudina. Praktiskai darbībai gan laiks nav visai piemērots, un tā nu viņš apmierinās ar savu agrāko sasniegumu un arī nākotnes plānu izklāstīšanu.

Jaunava

Darbā zvaigznes sola panākumus. Izdosies organizēt gan savu, gan citu darbu – lai panāktu kolēģu atbalstu un palīdzību, atliks vien ar viņiem sirsnīgi izrunāties. Mīlestībā nāksies piedot partnera neatbilstību ideālam.

Svari

Mierīga nedēļa, kurā nekas īpašs nenotiek, ja nu vienīgi turpinās kārtējie sīkie darbi un darbiņi. Saprātīgākais, ko šādā situācijā darīt, – nedaudz atpūsties, nodoties pārdomām vai kādam vaļaspriekam un nedaudz izklaidēties.

Skorpions

Viņam šķiet, ka ir īstais laiks gandrīz vai kalnus gāzt, taču realitātē apstākļi viņa darbošanos īpaši nesekmē un tas tracina. Daži Skorpioni centīsies vismaz izklāstīt nākotnes plānus. To var darīt, tomēr jāsargās ieplānot par daudz.

Strēlnieks

Veiksies viss agrāk iesāktais un varēs cerēt uz apkārtējo atbalstu. Sākot ko jaunu, gan vajadzētu būt kaut nedaudz uzmanīgam – zvaigznes rosina uz pārlieku optimismu un visu grūtību nenovērtēšanu. Jāvairās no izšķērdības un neapdomīgiem solījumiem.

Mežāzis

Piemērots laiks turpināt jau agrāk iesākto. Sākot ko jaunu, nevajadzētu steigties un būtu jāpārliecinās, ka apstākļi tam ir piemēroti. Labvēlīgs laiks strīdīgu problēmu atrisināšanai pārrunu ceļā un parādu atgūšanai. Mājās valdīs miers un saticība.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Piemērots laiks ne tikai savu, bet arī padoto, draugu un kolēģu darba organizēšanai. Ja viņš būs gudrs, tad pratīs panākt, ka apkārtējie dara tieši to, kas viņam vajadzīgs. Jaunu darbības virzienu apgūšana nebūs pārāk viegla.

Zivis

Profesionālajā darbībā varēs paļauties uz kolēģu atbalstu, taču var traucēt pārlieka tieksme uz filozofēšanu un gremdēšanos pārdomās vai pat vienkāršs slinkums. Mājās toties zvaigznes sola saskaņu un saticību. Nedzīvot pagātnē!

LA.lv