Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nepaļaujies tikai uz veiksmi! Horoskopi 3. – 9.septembrim0

Foto – Evija Trifanova/LETA

Auns

Marss vedina uz pārlieku steigu un neapdomību, arī nerēķināšanos ar citu domām un interesēm. Nevajadzētu arī “mest plinti krūmos” un nolaist rokas jau pie pirmās neveiksmes vai vienkārši tādēļ, ka pietrūkst pacietības visu izdarīt līdz galam.

Vērsis

Veiksies viss, kas saistīts ar jauko un skaisto – gan nodošanās mākslai, gan sevis un apkārtnes izdaiļošana, gan darba rezultātu noformēšana. Savstarpējās attiecībās jāvairās no nepastāvības, pārliekas impulsivitātes, arī egoisma.

Dvīņi

Veiksies visi darbi, kas prasa intelektuālu piepūli un koncentrēšanos. Piemērots laiks arī dažādu jautājumu risināšanai neformālās sarunās. Tikt galā ar sarežģītām situācijām palīdzēs intuīcija, bet gūt apkārtējo atzinību – oratora talants.

Vēzis

Iespējamas vairākas veiksmīgas apstākļu sakritības, taču viņam pašam vajadzēs būt pietiekami vērīgam, lai tās pamanītu. Būtu gan labi, ja viņš pats droši zinātu, ko vēlas no dzīves. Netraucētu arī vairāk noteiktības un mazāk lieku emociju.

Lauva

Viņš mēģinās panākt savu, pārāk nerēķinādamies ar to, ko no viņa sagaida apkārtējie un, iespējams, tādējādi nokaitinās vienu otru konservatīvāk noskaņoto. Viņa rīcība tomēr nesīs panākumus, uzvarētājus taču parasti netiesā…

Jaunava

Profesionālajā darbībā viņai veiksies un šeit savu lomu spēlēs gan prasme koncentrēties uz galveno un sekot savam mērķim, gan spēja daudz ko nokārtot neformālā gaisotnē. Personīgajā dzīvē diemžēl traucēs pārlieka skatīšanās pagātnē.

Svari

Tiek mīlēti un mīl paši. Zvaigznes labvēlīgas, lai atrastos sabiedrībā un patīkami pavadītu laiku kopā ar tiem, kas sirdij tuvi. Saviem mīļajiem viņi šonedēļ dod daudz, taču vēlas arī saņemt tikpat. Tas ne vienmēr izdodas un viņi vairs nav līdzsvarā.

Skorpions

Koncentrējas uz galveno un pieliek visas pūles, lai sasniegtu mērķi. Tāpēc viņš nežēlo ne sevi, ne arī tos, kuri, kā viņš domā, varētu viņam palīdzēt, taču viss virzās uz priekšu lēnāk, nekā gribētos. Tas tracina un var izsaukt strīdus.

Strēlnieks

Viņš dzīvo pats un ļauj citiem dzīvot. Viss izdosies, ja tikai viņš pats kaut drusciņ piepūlēsies un nepalaidīsies slinkumā. Var pat gadīties, ka izdosies sniegt palīdzīgu roku kādam mazāk veiksmīgajam.

Mežāzis

Darītu labi, ja nepaļautos tikai uz veiksmi, bet, pirms sākt ko jaunu, izsvērtu visus par un pret, kā arī lēmumus nepieņemtu impulsīvi. Mīlestībā vajadzētu domāt ne tikai par savām, bet arī partnera interesēm. Nedaudz apdomības nāktu par labu visās lietās.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Visu dara apdomīgi. Šonedēļ pietiks pacietības arī ilgākiem darbiem, tādēļ vēlams nodarboties ar ko lielu un pamatīgu. Piemērots laiks jaunu atziņu gūšanai. Būtu labi, ja viņš būtu vairāk iecietīgs pret citādi domājošiem un uzklausītu kritiku.

Zivis

Ja vien viņas to vēlēsies, šonedēļ izdosies gūt panākumus, ja vien kaut drusku pietiks vēlmes un pacietības darīt arī melno darbu. Zvaigznes noskaņo uz grezno un pompozo un tas var traucēt.

LA.lv