Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mazas kaprīzes var radīt spriedzi! Astroloģiskā prognoze 10. – 16. septembrim0


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Auns

Pirmdiena – lieliska diena jaunam sākumam, viegli spēsi sevi motivēt lieliem nākotnes plāniem. Otrdien diplomātija un spēja sadarboties nodrošinās tev autoritāti starp kolēģiem. Trešdien, ceturtdien pārmērīga impulsivitāte traucēs mieram un harmonijai. Cieni partnera vēlmi pēc patstāvības un brīvības. Svētdiena lieliska sportiskām aktivitātēm, izbraucieniem.

Vērsis

Nedēļas vidū pat mazas kaprīzes var radīt ievērojamu spriedzi attiecībās. Pastiprināsies vēlme pēc neatkarības, liksies interesanti izmēģināt ko jaunu. Partnerim var būt nesaprotama tava uzvedība, tāpēc liec saprast, ka viņš tev ir svarīgs. Piektdien viegli krist kārdinājumos, ļauties glaimiem. Turies pie veselā saprāta, esi godīgs.

Dvīņi

Nedēļas iesākums veiksmīgs mājokļa izdaiļošanai un labiekārtošanai. Svarīga būs labsajūta un ērtības. Otrdiena piemērota greznumlietu un dekoru iegādei. Piektdien būs viegli apjukt starp savām vēlmēm un sabiedrības pieņemtajiem standartiem. Pieturies pie savām vērtībām un neļauj citu ietekmei tev likt atkāpties no tā, ko esi iecerējis.

Vēzis

Otrdien lieliska diena attiecību uzlabošanai, komunikācijai ar mīļoto cilvēku un bērniem. Izdomājiet kopīgus pasākumus, pavadiet laiku kopā. Trešdien mīļotais var gribēt lielāku rīcības brīvību, neļauj garastāvokļa svārstībām mest šaubu ēnu attiecībā uz partnera jūtām un nolūkiem. Piektdien nevēlama izskaidrošanās, jo iespējami pārpratumi.

Lauva

Pirmdien kal jaunus peļņas plānus, plāno darāmos darbus. Otrdien gaidāma finanšu veiksme. Trešdien nestrīdies ar priekšniecību. Ceturtdien, piektdien nepieciešama atbildīga un rūpīga pieeja naudas lietās. Sestdiena, svētdiena – optimisms un dzīvesprieks sitīs augstu vilni. Ieplāno aktīvo atpūtu. Tas palīdzēs ģenerēt jaunas idejas.

Jaunava

Nedēļa piemērota jauniem iesākumiem. Pirmdiena lieliska darbu plānošanai veselam mēnesim. Šī nedēļa vairāk domāta patstāvīgām aktivitātēm. Trešdiena, ceturtdiena nav piemērotas darbam kolektīvā un savu ideju pasniegšanai vai apspriešanai. Piektdien netici visam, ko tev saka. Neiesaisties intrigās.

Svari

Pirmdien būsi vairāk vērotājs nekā darītājs. Ļauj, lai citi tevi iedvesmo. Otrdien ieplāno iespēju sevi sapucēt, piemērota diena friziera apmeklējumam. Trešdien būs viegli ļauties impulsīviem tēriņiem, tāpēc vispirms atliec naudu, kas nepieciešama obligātajiem maksājumiem. Nedēļas otrā puse nepiemērota bankas, kredītiestāžu apmeklējumam.

Skorpions

Pirmdien, otrdien vari iestāties kādā apvienībā. Nedēļas vidū var rasties grūtības saskaņot savas vēlmes un vajadzības ar partnera vēlmēm. Konfliktu risināšanai nepalīdzēs impulsīva uzvedība, privātīpašniecisku tieksmju vai greizsirdības izrādīšana. Cieniet viens otra vajadzību pēc neatkarības, bet nepārkāpiet nospraustās robežas.

Strēlnieks

Nedēļas iesākums veiksmīgs profesionāliem sasniegumiem, peļņas gūšanai. Nedēļas vidū saudzē nervu sistēmu. Nekreņķējies par lietām, kuras nevari ietekmēt. Iespējami tēriņi, kas saistīti ar veselību un mājdzīvnieku aprūpi. Nedēļas nogalē vairosies optimisms. Sestdiena, svētdiena piemērotas gan intelektuālam darbam, gan sportiskām aktivitātēm.

Mežāzis

Pirmdien, otrdien spēsi ietekmēt apkārtējo viedokli, gūt atzinību. Ja gribi panākt kādu vienošanos, tiecies pēc kompromisa – tas jāpaspēj nedēļas sākumā. Tālāk nedēļas vidū komunikācija ar sabiedrību, organizācijām, darba grupām kļūs nedaudz apgrūtināta, jo katrs vilks segu uz savu pusi. Piektdien vairāk klausies, mazāk runā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nedēļas sākumā pieaugs tava pievilcība un šarms citu acīs. Nedēļas vidū tavas oriģinālās idejas kādam var šķist pārāk radikālas. Taču nemet plinti krūmos, esi pacietīgs – ja spēsi pamatot savu trako plānu racionālo nepieciešamību, gūsi atsaucību. Piektdien neieguldi naudu. Svētdiena piemērota intelektuālai pafilozofēšanai kopā ar draugiem.

Zivis

Otrdienu pavadi romantiskās noskaņās, tevi iedvesmos ziedi un skaisti izteikti vārdi. Arī teātra apmeklējums būs laba ideja. Piektdien tevī aktivizēsies radošās spējas. Vairāk ieklausies citos, gūtos iespaidus izmanto, lai radītu kādu jaunu šedevru. Svētdien uzlabosies savstarpējā sapratne ar līdzcilvēkiem, vari izrunāties.

LA.lv