Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neaizmirsti par sīkajiem ikdienas darbiem! Horoskopi 24. – 30.septembrim0

Foto: Maxim Shipenkov/EPA/LETA

Auns

Auns šonedēļ ir sava ceļa gājējs. Vienam otram tas gan var nepatikt, tomēr, ja viņš būs pacietīgs, rezultāts varētu būt pat visai labs. Laiks piemērots arī zināšanu apguvei un lietu kopsakara apjēgšanai.

Vērsis

Spēja apjēgt notiekošā likumsakarības un pareizi izplānot turpmāko rīcību labāka nekā parasti. Viņš tomēr darītu pareizi, ja īstenotu savus nodomus pakāpeniski un nestrēbtu, kā mēdz sacīt, karstu. Darba dēļ ģimeni aizmirst nevajadzētu.

Dvīņi

Jauni iespaidi, nodomi, idejas. Pēdējās šonedēļ sevišķi oriģinālas un izsmalcinātas. Domājams, ka apkārtējie viņa nodomus atbalstīs. Šis tas vienalga var izrādīties visai grūti realizējams, taču enerģijas būs pietiekami un viņi tiks galā.

Vēzis

Nedēļa raksturojas ar paaugstinātu emocionalitāti un tendenci pārspīlēt, kas var ietekmēt attiecības ar apkārtējiem un arī darba spējas. Ja šo tendenci izdosies pārvarēt, nesatraukties par sīkumiem un darboties plānveidīgi, nedēļa solās būt sekmīga.

Lauva

Daudz godkārīgu plānu, kuru realizēšanu apkārtējie pašreiz ne visai atbalsta. Viņš darītu labi, ja to realizēšanu nedaudz atliktu un ķertos pie kā tāda, ko apkārtējā sabiedrība šimbrīžam atbalsta.

Jaunava

Pilna plānu un nodomu, un viņa darītu labi, ja nekavējoties ķertos arī pie to realizācijas. Svarīgi atšķirt būtisko no nebūtiskā un nenoņemties ar sīkumiem. Laiks labvēlīgs arī jaunu iespaidu gūšanai.

Svari

Daudz dažādu nodomu, taču ne visi gūst apkārtējās sabiedrības atbalstu vai ir pietiekami svarīgi, lai tiem tērētu savu laiku. Viņi darītu labi, ja izvēlētos nodarboties ar ko svarīgu un nozīmīgu, un arī tādu, kas gūtu apkārtējo atbalstu.

Skorpions

Planētas vedina uz jaunām atziņām un arī vēlmi šīs atziņas izklāstīt pārējiem. Diemžēl apkārtējie šīs atklāsmes ne visai saprot, un tas spiež slīgt gandrīz vai depresijā. Būtu labi, ja tas vismaz netraucētu kārtējiem darbiem.

Strēlnieks

Arī viņš šobrīd tendēts uz jaunām idejām, taču gūst atzinību. Nevajadzētu šo atzinību pārvērtēt – sabiedriskā doma ir mainīga, un jau rīt situācija var mainīties. Neaizmirst par sīkajiem ikdienas darbiem.

Mežāzis

Ne pārāk viegla nedēļa – daudz darba, taču atalgojumu par to saņemt izdosies labākajā gadījumā vēlāk. Virzīties uz priekšu ieteicams, apdomājot katru soli. Ieteicams veltīt laiku turpmāko plānu apdomāšanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Grūta nedēļa. Nekas nedosies rokās uzreiz, taču ieguvēji būs tie Ūdensvīri, kuri nepadosies un nelokāmi dosies uz priekšu, tiesa – bez steigas. Jāizvairās no nevajadzīgas emocionalitātes. Piemērots laiks mācībām.

Zivis

Mierīga nedēļa, piemērota pārdomām un atziņu gūšanai. Spēja iemantot simpātijas un uzticību lielāka nekā citkārt – īstais laiks atbalstītāju un līdzstrādnieku meklējumiem, arī attiecību spodrināšanai ar tiem, kuri sirdij dārgi.

LA.lv