Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 25.aprīlim. Dzirkstoša daba ir tava firmas zīme! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

25.aprīlī dzimis Vērsis ir apveltīts ar labām runas dāvanām, lielisku iztēli un gandrīz nekad nevairās paust savu viedokli tieši un atklāti. Ja tev šodien ir dzimšanas diena, tu esi varen runīgs, un dzirkstoša daba, var teikt, ir tava firmas zīme. Tu tāpat proti klausīties un kā neviens cits glabā noslēpumus. Gadā pēc tavas dzimšanas dienas iemācīsies daudz ko jaunu – galvenokārt jau to, kas saistīts ar līdera lomas uzņemšanos.

Auns

Daudz jaunu ideju. Pareizāk darīs tie, kuri nesteigsies, tās krietni apdomās, atlasīs labākās un pēc tam pacentīsies tās realizēt. Galvenais nenervozēt un pacensties pieņemt tieši tādus lēmumus, kas apmierina arī pārējos.

Vērsis

Vērsis vairāk noskaņots uz atpūtu, mākslas, dzīves un kultūras baudīšanu. Šai noskaņai vajadzētu kaut nedaudz ļauties – šonedēļ uzkrātā enerģija lieti noderēs turpmāk. Pareizi būtu pacensties atšķirt lietas, ko spēj mainīt, no tām, ko nespēj.

Dvīņi

Šonedēļ jaunradītās idejas var izrādīties vien uz smiltīm būvētas. Var gadīties, ka dažas sarežģītas problēmas izdodas atrisināt, pacenšoties izprast apkārt notiekošā vissmalkākās nianses. Ne par visiem saviem nodomiem vajadzētu klāstīt apkārtējiem.

Vēzis

Šodien varēs paļauties uz draugu un domubiedru palīdzību. Vientuļajiem un arī ne tik vientuļajiem Vēžiem var gadīties kāds romantisks piedzīvojums. Ja Vēzis izdos naudu, lai iepriecinātu sevi, tas nebūs darīts velti.

Lauva

Piemērots laiks grūtu problēmu risināšanai, sava stāvokļa nostiprināšanai, ievērības gūšanai priekšniecības acīs. Galvenais – nemest plinti krūmos pie pirmajām grūtībām. Arī Lauva varēs paļauties uz draugu un domubiedru palīdzību.

Jaunava

Daudz jaunu ideju, nodomu, iespēju. Piemērots laiks darbiem, kas prasa precizitāti, spēju koncentrēties, lietišķību. Labāk veiksies pasākumi, kas neprasa pārāk jaunu un oriģinālu pieeju.

Svari

Daudzas lietas labāk nokārtot izdosies neformālā atmosfērā. Iespējams, izdosies palīdzēt ne tikai sev, bet arī citiem. Labi veiksies darbi, kas prasa kolektīvus pūliņus. Nav izslēgts, ka izdosies sākt ko lielu un ilglaicīgu.

Skorpions

Ļoti labvēlīgs laiks jau iepriekš sastādītu plānu īstenošanai. Gudri darīs tie, kuri pacentīsies izkārtot tā, lai arī citi pieliktu roku vēlamā rezultāta sasniegšanai. Jaunu un negaidītu ideju realizācijai laiks ne tik labvēlīgs.

Strēlnieks

Ja vien Strēlnieks pratīs šonedēļ pareizi saplānot darāmo un necentīsies visu paveikt viens pats, nedēļas beigās ar padarīto viņš varēs būt apmierināts. Iespējams, ka cita starpā nāksies labot arī kādu pagātnes kļūdu.

Mežāzis

Piemērots laiks kompromisu un saskaņas meklējumiem. Planētas labvēlīgas lietišķām sarunām, kas nav saistītas ar pārāk oriģinālām idejām. Veiksies arī darbi, kuri prasa spēju koncentrēties. Finansiālā ziņā veiksmīga nedēļa.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Labvēlīgs laiks jau iesāktu darbu apdarīšanai. Atrast pareizo risinājumu palīdzēs intuīcija. Pret jaunām idejām un plāniem labāk izturēties piesardzīgi. Planētas sekmē atmest veco un savu laiku nodzīvojušo.

Zivis

Nemierīga, taču veiksmīga nedēļa. Spēja iedziļināties notiekošā slēptajās likumsakarībās palīdzēs gūt sekmes pat tur, kur citkārt tas nebūtu iespējams. Pārlieka aizraušanās ar darbu var radīt problēmas mājās un ģimenē.

LA.lv