Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 25.augustam. Skaties nākotnē ar optimismu! 0

Foto – Fotolia

Auns

Pārliecība par to, kas esi spējīgs uz kaut ko vairāk, palīdzēs tev strādāt cītīgāk, nekā parasti. Pacenties šodien norēķināties ar visiem kreditoriem. Radošuma un mīlestības šodien nebūs daudz.

Vērsis

Mierīga diena, lai nodotos rūpēm par sevi un savu ārieni. Šīs dienas horoskops tomēr arī sola Mežāžiem psiholoģisku sasprindzinājumu. Koncentrējies uz darbu.

Dvīņi

Šodien tu vari būtiski uzlabot savu labklājību. Šī ir viena no labvēlīgākajām dienām, lai sāktu jaunu darbu vai īstenotu savu senu projektu, kas atnesīs iespēju iegūt jaunu ienākumu avotu. Pateicoties tavai mērķtiecībai, tevi gaida jaunas, perspektīvas pārmaiņas. Šodien tu bez bažām vari īstenot dažādus tirdzniecības darījumus, pat riskantus. Personiskajā dzīvē diena nebūs tik veiksmīga – iespējama krāpšana un neuzticība.

Vēzis

Nu un kas, ka tu neesi tik bagāts kā oligarhs! Tu daudz ko vari atļauties. Atceries, ka laime nav naudā. Un
nebēdājies par pagaidu finanšu problēmām, tās drīz beigsies.

Lauva

No paša rīta tevi vajās kaut kādas bailes. Vajāšanas mānija ir tik nopietna lieta, ka to nevajag atstāt bez ievērības! Padomā, vai ir vērts pārdzīvot par to.

Jaunava

Nelabvēlīga diena finanšu jomā, attiecībās ar lietišķajiem partneriem, parādniekiem un investoriem. Izvairies no avantūrām un saudzē veselību. Tuvinieki parūpēsies par mieru un saskaņu mājās.

Svari

Jauns pasākums vai projekts šodien Dvīņiem atnesīs peļņu profesionālās darbības jomā. Ģimenē šodien valdīs miers un saskaņa. Pacenties šodien palutināt tuviniekus ar dāvanām. Vairāki šīs zodiaka zīmes pārstāvji šodien, iespējams, saņems ziņu no tāliem radiniekiem.

Skorpions

Ir tāds sakāmvārds: “Klauvējiet, un jums taps atvērts”. Šodien to nāksies atcerēties. Tavs profesionālisms un prasme atrast izeju no pašām negaidītākajām situācijas palīdzēs atbrīvoties no visām problēmām.

Strēlnieks

Šīs zīmes cilvēkiem zvaigznes šodien neiesaka sākt nopietnas lietišķās sarunas. Nav izslēgts, ka tev nāksies risināt sadzīves un personiskās problēmas. Iespējams, liktenis tev sagādās pārbaudījumu, lai izvērtētu tavu godkāri un aizkaitināmību. Pastāv varbūtība, ka tieši šodien tevi gaida negaidīts notikumu pavērsiens, kas nebūs tev par labu.

Mežāzis

Ne vienmēr notiek tā, kā mēs gribam. Precīzāk, parasti ir tā, kā mēs negribam. Tev to jau sen vajadzēja saprast un nemocīt sevi. Neizdevās šoreiz, izdosies citu reizi. Galvenais ar optimismu skatīties nākotnē.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīri šodien nonāks nelabvēļu ietekmē. Centies neuzņemt no viņiem negatīvo enerģiju, turies no šiem cilvēkiem tālāk. Ja šodien izcelsies konflikts, pārvērt to jokā, jo tieši smiekli pagarina dzīvi. Atceries to vienmēr.

Zivis

Veiksmīga diena uzņēmējiem un komersantiem. Pat pašas riskantākās lietas šodien sola panākumus. Pacenties nepalaist garām savu izdevību. Vairāki šīs zodiaka zīmes pārstāvji, iespējams, saņems ziņu no veca drauga, ar kuru sen nav tikušies. Ģimenē šodien valdīs miers un saskaņa. Neaizmirsti šodien sarūpēt dāvanas saviem mīļajiem.

LA.lv